Як вибрати спалах для фотоапарата.

Будь-якому фотографу, будь він професіонал або любитель, доводилося робити фотографії в темних приміщеннях. У такі моменти ви не раз мріяли про те, щоб вибрати собі спалах , яка допомогла б отримати більш якісні та красиві знімки в будь-яких умовах. Для того щоб правильно підібрати спалах , ви повинні знати про найголовніші її характеристиках, на які потрібно в першу чергу звернути увагу.
Інструкція
1
Провідне число - це одна з найважливіших характеристик спалаху, яка говорить про її максимальної потужності. Цей показник визначає максимальну відстань в метрах, з якого ви зможете отримати якісний кадр при діафрагмі 1 і ISO 100. Тобто, чим більше буде ця характеристика, тим вище буде максимальна потужність спалаху.
2
TTL - це спеціальна технологія, за допомогою якої камера автоматично заміряє освітленість приміщення і виставляє певну потужність спалаху для отримання найбільш правильно експонованого кадру. Найчастіше спалах виробляє попередній імпульс, перед тим як зробити кадр, з метою оцінки освітленості. Залежно від виробника розрізняються технології TTL, наприклад, Cannon використовує E-TTL, а Nikon - i-TTL.
3
Автоматичний зум. Ця функція використовується в тому випадку, якщо фотограф змінює фокусну відстань. Тому, щоб відповідати певної зміни фокусної відстані, спалах оснащується автоматичним зумом. Принцип дії даної функції полягає в тому, що рассеивающая лінза, розташована перед лампою спалаху, переміщається і змінює розсіювання світла. Отже, спалах буде автоматично підлаштовуватися під знімок, який ви робите, будь то великопланових портрет (знятий на великій фокусній відстані) або групова фотографія.
4
Мінімальний час перезарядки - дана характеристика вказується, якщо спалах використовує нові АА батареї. Цей показник особливо важливий, якщо ви збираєтеся знімати репортажі, в яких від швидкості перезарядки спалаху залежить дуже багато.
5
Контроль експозиції - ця характеристика показує доступні режими зйомки, наприклад, видалення ефекту «червоних очей», блокування потужності спалаху, синхронізація FP, повільна синхронізація і так далі.
6
Наявність поворотної головки дозволить вам змінити напрямок світлового потоку, наприклад, в бік або в стелю.