Як записати акустичну гітару.

Акустичні інструменти, на відміну від електронних, не мають спеціальних виходів і роз'ємів для прямого підключення до комп'ютера. Проте замінити їх на електронні не завжди представляється можливим, оскільки особливі ефекти і призвуки у виконанні неможливо імітувати на інших інструментів. Професійні звукорежисери давно знайшли вихід з положення і записують такі інструменти, як акустична гітара, в студійних умовах.
Інструкція
1
Запис повинна проводитися виключно в звукоізольованому приміщенні. Перед записом переконайтеся, що всі стіни, підлога і стеля досить товсті, а в сусідніх кімнатах і квартирах не чути, що відбувається в обраному приміщенні. Вікна теж закрийте.
2
Перевірте технічні характеристики комп'ютера. Звукова карта в ньому повинна бути професійного рівня, на кшталт "Sound blast" або схожа модель.Включіте комп'ютер і запустіть програму для редагування звуку. Активуйте доріжку, на яку будете записувати гітару , встановіть темп і поставте галочку поруч з опцією «Метроном».
3
Підключіть інструментальний мікрофон до звукової карти через мікрофонний вхід в системному блоці. Роз'єм відзначений зеленим рожевим кольором. Мікрофон вставте в стійку, щоб додати стійкість.
4
Сядьте на стілець зручно і візьміть гітару . Призначте мікрофон до резонаторное отвору, але не дуже близько, щоб не перешкоджати рухам руки. Відрегулюйте висоту і положення стійки мікрофона залежно від висоти стільця і власного зросту.
5
Натисніть кнопку запису в звуковому редакторі. Відрахуйте один порожній такт (чотири удари метронома в розмірі 4/4, три в 3/4 і так далі) і почніть виконання партії.
6
Не намагайтеся виконати всю партію від початку до кінця. Виконаєте невеликий фрагмент і зупиніться. Якщо допустите неточність у виконанні (інтонаційну, ритмічну або іншу), зупиніть виконання і запис, поверніться в початок фрагмента і перезапишіть. Повторюйте, поки не отримаєте досить якісний фрагмент. Потім переходьте до наступного фрагменту партії.