Як побудувати автожир. Як побудувати хвіст для автожира.

Для більшості людей захоплюючі подорожі та захоплюючі дух пригоди - бажане проведення часу. А як же інакше, адже стільки позитивних емоцій та неповторних вражень воно дарує, особливо коли мова йде про подорож на літальному апараті. До речі, побудувати автожир можна власноруч.
Вам знадобиться
  • дюралюмінієвого труба (перетин 5х5 сантиметрів і 3-хмілліметровой товщиною стінок), електрична дриль, кронштейни, болти Мб, колісні осі, сидіння, гумова камера вантажного автомобіля, тасьми, поролонова подушечка, обшита тканиною, гальмівний пристрій, педальний вузол, противаги і хвостове колесо.
Інструкція
1
Виготовте осьову і кільову балки, використовуючи для цього дюралюмінієву трубу. Отвори в балках виконуються так, щоб свердло дрилі лише стосувалося внутрішньої частини стінок. Просвердлите правий кронштейн крізь отвір, що знаходиться в підставі притиснутою до нього щогли. Пригвинтите лівий кронштейн, використовуючи для цього отвори прикріпленого правого кронштейна. Балки готові.
2
Трохи скосите підставу щогли, це дозволить її встановити з нахилом, завдяки чому лопаті несучого гвинта матимуть кут атаки дев'ять градусів. Це необхідно для появи підйомної сили.
3
Прикріпіть осьову балку до кільовий чотирма болтами Мб. До кінців осьової балки пригвинтите колісні осі.
4
Прикріпіть спинку і раму сидіння спочатку між собою, а потім і до щогли автожир а. Робиться це так: одягніть на раму сидіння кільця, вирізавши їх попередньо їх гумової камери вантажного авто. Покладіть зверху обшиту тканиною поролонову подушечку і обв'яжіть її гарненько тасьомками.
5
До пір'ю вилки носового колеса автожир а підвісьте гальмівний пристрій.
6
Пригвинтите педалі, призначені для управління аеродинамічним кермом. До педалям прикріпіть відрізки троса, які тягнуться до кабанчика керма.
7
Прикріпіть ферму до індикатора повітряної швидкості.
8
приклепати накладки в точках кріплення кільовий балки з оперенням до стабілізатора. Це потрібно зробити для підвищення жорсткості з'єднання.
9
Прикріпіть до аеродинамічному рогу два противаги: по 350 грамів кожен. Вони необхідні, щоб усунути явище флаттер.
10
Пригвинтите хвостове колесо в кінці кільової балки.
Зверніть увагу
Перевіряйте надійність всіх закріплень, адже підйом в повітря на несправному автожирі може стати для вас роковим!
Корисна порада
Склеювати окремі елементи краще епоксидним клеєм і на рівній поверхні, щоб запобігти їх навіть саме найменше зміщення.
Якщо ви вирішили самостійно виготовити літальний апарат, то на перших порах можете спробувати зібрати автожир-планер . Цей транспорт піднімається в повітря за допомогою буксирного троса, який необхідно попередньо закріпити за рухомим автомобілем.
Інструкція
1
Підберіть підходящу основу для створення автожира. Для цього підійдуть три силових дюралюмінієвих елемента: осьова і кільова балки, а також щогла. Напереді кільовий балки необхідно встановити кероване носове колесо (підійде від спортивного мікроавтомобіля). Потім оснастите його гальмівним пристроєм і встановіть на кінцях другий, осьової балки - два бокових колеса (від моторолера). Замість коліс можете встановити два спеціальних поплавка, якщо ви припускаєте польоти на буксирі, причепленому до катера.
2
Прикріпіть на передньому кінці підстави кільовий балки ферму - склепанную з дюралюмінієвих куточків і посилену листовими прямокутними накладками трикутну конструкцію. Вона необхідна для закріплення буксирного гака. Далі зміцните на фермі аеронавігаційні прилади - прості саморобні індикатори швидкості, а також бічного зносу. Після цього зробіть під нею педальний вузол зі спеціальною тросової проводкою, яку слід провести до керма напряму. Потім встановіть на протилежному кінці балки оперення: горизонтальне (це стабілізатор) і вертикальне (спеціальний кіль з кермом), а також хвостове запобіжне колесо.
3
Розташуйте щоглу і робоче місце пілота посередині кільовий балки. В свою чергу, для того, щоб спорудити робоче місце пілота візьміть автомобільне сидіння з підпряжні ременями. Щоглу прикріпіть до балки двома пластинчастими дюралюмінієвими кронштейнами до вертикалі назад під невеликим кутом. Це послужить підставою для ротора несучого двухлопастного повітряного гвинта.
4
З'єднайте механізм ротора з щоглою схожими пластинчастими кронштейнами. При цьому гвинт повинен обертатися вільно і розкручуватися за рахунок повітряного потоку, що набігає. Крім цього, вісь ротора може бути нахилена в будь-яку сторону за допомогою ручки, яку умовно називають «дельталетной».