Як побудувати катамаран. катамаран складання.

Подорож по воді дарує безліч позитиву, але воно ще більш приємним і захоплюючим, якщо відправитися на катамарані , який побудований своїми руками за рекомендацією фахівців.
Вам знадобиться
  • Рундучние секції, кришки, петлі, шпігати, палубна секція, рецессор, мотор, подмачтовий пілерси, торцеві щити, дніщелобовая обшивка, пінопластовий наповнювач, труба, склотканина, фанера, фарба.
Інструкція
1
Склейте дві бічні рундучние секції.
2
До кришок прикріпіть спеціальні петлі, щоб їх не втратити.
3
Оснастіть рундуки шпігати.
4
Приготуйте для палубної секції спеціальний ящик - рецессор. У ньому буде перебувати мотор.
5
Виконайте розкроювання вертикальних частин основної секції, до якої прикріплений буде тавр.
6
Виконайте установку подмачтового пілерси, середніх шпангоутів, торцевих щитів.
7
Прикріпіть днещелобовую обшивку, оснащену пінопластовим наповнювачем.
8
Виготовте тубус для опори. Для цього візьміть обрану вами в якості опори трубу, склейте її з декількома шарами склотканини. Пропиляєте трубу уздовж так, щоб легко можна було зняти макет з труби. Одягніть його знову, але так, щоб під пропилом виявилася смужка поліетилену. Після цього ошкурьте і поталу зверху ще чотирма шарами склотканини.
9
Підготуйте пінопластові закладки і прикріпіть їх до верхнього Таврії.
10
З фанери товщиною 10 міліметрів виготовте посилені закладки, які будуть використовуватися на верхньому таврів, по торцях, а також на лобовій похилої частини.
11
Прикріпіть верхній лобовий лист до лобового Стінгер, посиленою центральної подушки і бічним накладок. Потім даний лист прикріпіть до шпангоутам і пілерси.
12
Ретельно все зачістьте і пофарбуйте в обраний вами колір. За допомогою пінопласту виконайте посилення на транці, а також обтічнику. Обклейте всі стеклотканью в один шар, а днище - в два шари.
13
Залиште на зібраному катамарані місце для ложементу.
Зверніть увагу
Обов'язково перевіряйте міцність виконуваних кріплень при складанні катамарана. Якщо збірка виконано буде неякісно, то на такому катамарані небезпечно вирушати в подорож!
Корисна порада
Пофарбуйте днище моста в червоний колір. Це дуже важливо! Якщо раптом катамаран перевернеться, то він буде приметнее з повітря.