Як читати англійські букви. англійською мовою.

Англійський алфавіт складається всього з 26 букв, в той час як звуків в англійській мові набагато більше-44. Саме тому більшість букв в англійській мові (особливо голосні) можуть передавати різні звуки залежно від їх позиції в слові. У людей, які тільки починають вивчати англійську мову, часто виникають проблеми з правильним читанням англійських букв.
Інструкція
1
Отже, насамперед новачкам необхідно засвоїти, що в англійській мові існують два типи слогов- відкритий і закритий. Відкритий склад - це склад, який закінчується на голосну, наприклад, fame, rose, move і так далі. Закритий склад, відповідно, закінчується на приголосну букву, наприклад, hen, bob, cat та інші. Те чи інше звучання голосних буде залежати від того, чи входить вони до складу відкритого або закритого складу.
2
Перша буква алфавіту A у відкритому складі дає звук [ЕЙ], наприклад, take. У закритому складі ця літера читається як [Е], наприклад, cat. Голосна буква O у відкритому складі дає звук [ОУ], наприклад, rose. У закритому складі вона читається як [О], наприклад, dog. Буква U у відкритому складі читається як [Ю], наприклад, use. У закритому складі вона читається як [А], наприклад, bus. Буква E у відкритому складі читається як [І], наприклад, Pete. У закритому складі вона читається як [Е], наприклад, pet. Буква I у відкритому складі читається як [АЙ], наприклад, Mike. У закритому складі вона читається як [І], наприклад, pig. Буква Y у відкритому складі читається, як [АЙ], наприклад, fly. У закритому складі вона читається як [І], наприклад, system.
3
Голосні літери в англійській мові часто об'єднуються в буквосполучення. Дві літери OO читаються як [у], наприклад, book. Причому звук [у] може бути як довгим, так і коротким. Поєднання EE читається як [І] з довгим звуком, наприклад, see, bee і так далі. Поєднання EA також читається як довга [І], наприклад, tea, speak. Поєднання AY і EY читаються як [ЕЙ], наприклад, away, grey.
4
Що стосується приголосних, то вони в основній своїй масі читаються так само, як вимовляються в алфавіті. Винятки становлять літери С і G. Перед голосними I, e і y вони читаються, як [C] і [ДЖ], наприклад city і page. Перед усіма іншими голосними буква С читається як [К], а буква G як [Г].
5
Приголосні літери , як і голосні, часто об'єднуються в буквосполучення. Найпоширенішими з них є CH, яке читається як [Ч], наприклад chat, і поєднання SH яке читається як [Ш], наприклад shame. Поєднання букв NG дає протяжний назальний звук, наприклад, sing, swing. Поєднання PH дає звук [Ф], наприклад, phone. Букви KN читаються як [N], наприклад, know.
Зверніть увагу
В англійському алфавіті всього 26 букв, а в російській - цілих 33. Зазвичай однієї приголосної букві відповідає один звук, а ось букві X відповідає два звуки - KS. Британське і американське вимова трохи розрізняються. Це стосується букви Z - британський варіант - [z? D] "зед", американський - [zi:] "зи".
Корисна порада
Англійський алфавіт необхідно знати не тільки при використанні словника англійської мови, але в повсякденному житті. Коли ви будете вимовляти своє ім'я, прізвище, адресу і т.д. англійською мовою вам часто буде необхідно продиктувати це по буквах. Так що знання англійського алфавіту дуже знадобиться в майбутньому.