Як перевірити кінескоп. кінескоп 92nesi40-038jp.

Основні несправності кінескопа , з якими можна зіткнутися, можна виявити ще до моменту початку експлуатації. Причому зробити це можна в домашніх умовах, використовуючи спеціальний пристрій.
Інструкція
1
Перед тим як встановити кінескоп в телевізор, його бажано перевірити. У магазині таку перевірку проводять на спеціальному випробувальному стенді. Найчастіше багато несправності можна виявити, якщо ви будете використовувати спеціальний прилад, який працює від мережі і підключається до висновків кінескопа . Якщо ви перевіряєте кінескоп, який вже вставлений в телевізор, зніміть панель з цоколя кінескопа .
2
Трохи про роботу з приладом. Наприклад, якщо ви перевіряєте стан ізоляції між ниткою і катодом, то якщо вона справна, ви побачите, як загориться тільки одна лампочка. А якщо є коротке замикання, горіти буде дві лампочки.
3
Якщо перевірка ізоляції між ниткою і катодом не виявила несправності, переведіть перемикач приладу в положення 2 і визначте стан ізоляції між сіткою і катодом. Якщо ізоляція в нормі, ви побачите світіння тільки одного електрода неонової лампи.
4
Часто пошкодження кінескопа трапляються вже в процесі експлуатації телевізора. Подібні несправності вкрай складно виявити, адже погана якість зображення може бути відсутнім, а може бути наслідком порушенням роботи вузла телевізора, а не несправності кінескопа . Якщо говорити про несправності кінескопа , то деякі з них можна виявити за відповідними ознаками.
5
Наприклад, якщо у екрану відсутня світіння, швидше за все - це найчастіше через порушення вакууму. Стан вакууму перевіряйте за зовнішнім виглядом дзеркального покриття, що знаходиться на горловині кінескопа поруч з катодом, воно стає білого кольору, якщо вакуум поганий. Якщо ви спостерігаєте покриття звичного кольору, можливо, справа у втраті емісії катодом кінескопа .
6
Зверніть увагу, що телевізори з кінескопом відходять у минуле, а тому навіть у ремонтних майстернях не всі і не завжди майстри вміють перевіряти і лагодити кінескопи. У разі поломки звертайтеся до професіоналів, які працюють не перший рік.