Як зробити костюм петрушки. Як з паперу зробити шапку для петрушки.

З давніх часів у царів і королів при дворі були блазні. Все-таки не легке це заняття - країною керувати. Те війна, то народ не задоволений. Ось тут і виходили на сцену блазні. На Русі їх називали дуже часто «Петрушками».
Інструкція
1
Почнемо з головного убору. Це свого роду «корона», тому повинна привертати увагу. Можна зробити шапку різнобарвною. Для цього з двосторонньої кольорового паперу вирізаємо «пелюстки». Кількість їх залежить від діаметра голови того, хто носитиме цей головний убір. Зазвичай достатньо чотирьох або п'яти листків. Постарайтеся зробити так, щоб були присутні різні кольори, і не допускайте повторення оттенка.Так же можна прикріпити до даного головному убору дзвіночки або бубенци. Це додасть насиченість «короні» і приверне увагу. У чому, власне, і полягає їх основна задача.
2
Наступним дією звертаємо увагу на костюм. Ідеальним буде поєднання різних кольорів. Краще використовувати яскраві тони. Верх білий. Для цього цілком зійде сорочка, футболка, майка і все, що попадеться під руку. Якщо дану частину гардероба не шкода - можна розмалювати її яскравими фарбами. У цій справі проявіть всю фантазію. Не забудьте про жабо. Це досить важливий момент в костюмі петрушки. Вирізається він також з паперу. Краю вирізаються або хвилястими, або зубчиками. На готове жабо рекомендуємо приклеїти фігурки іншого кольору. Це урізноманітнює костюм в цілому.
3
Далі займемося низом тулуба. Надіти яскраві штани цілком достатньо. Нарізати з кольорового паперу різні геометричні фігури, прикріпити - і готово. На ноги одягаються яскраві різнокольорові шкарпетки. Черевики так само будь-яких кольорів, за винятком чорного і коричневого. Але якщо обставини склалися так, що окрім вище означених квітів іншого взуття немає, то ідеальним варіантом стане обклеювання їх кольоровим папером.
4
Не забудьте про макіяж. Петрушка все таки радісний, веселий персонаж. Йому не зашкодить рум'янець на щоках. Робиться він просто - беремо буряк і натираємо щоки. Ні буряків - завжди є губна помада.