Як відрізнити дорогоцінні камені.

Один із вдалих способів вкласти гроші - це купити дорогоцінні камені . Найкращий і безпомилковий подарунок - прикраса з дорогоцінними каменями. Но як і оступитися, як не потрапити в халепу, як дізнатися, чи не підробка те, що продається в численних магазинах. Ніхто і ніколи не хоче бути обдуреним.
Інструкція
1
Перше і незаперечне правило, яке повинен запам'ятати кожен - у кожного дорогоцінного каменю є свій сертифікат, який підтверджує його якість. Візьміть сертифікат в руки і піднесіть до світла, ви побачите водний знак, що підтвердить справжність сертифіката, при їх відсутності зверніть увагу на друк, що також є гарантом автентичності.
2
В магазині, перш за все, попросіть у продавця інформацію про права покупця і про обов'язки продавця ювелірних виробів, потім ознайомтеся з нею, після цього виберіть цікавить вас виріб, уважно огляньте його - чи немає тріщин, подряпин, цяточок.
3
Особливу увагу зверніть на бирку і цінник, після цього гарненько розпитайте продавця, про те, як його облагороджують і яке походження у каменю. Попросіть подивитися прикраса ближче. Візьміть його в руку і уважно огляньте камінь, якщо в руках у вас діамант, рубін або сапфір, то він повинен бути кристально чистим, без найменших дефектів, і, звичайно ж, мати блиск, який непорівнянний з блиском фіаніту. Для наочності ви можете попросити продавця показати вам аналогічне прикраса з фіаніту.
4
Якщо ви тримаєте в руках бурштин або бірюзу, то тут працює інше правило, чим більше у каменю буде розлучень і вкраплень, тим очевидніше, що він справжній!
5
Візьміть дорогоцінний камінь в руку, покладіть в центр долоні і потримайте 2 хвилини, після чого визначте, нагрівся камінь чи ні, якщо нагрівся, тоді можна засумніватися в його справжності. Також ви можете подихати на камінь, справжній камінь ні в якому разі не запітніє.
Зверніть увагу
Будьте гранично обережні, були випадки непідробного шахрайства, коли в магазинах покупцям підсовували замість дорогоцінних каменів пластмасу і скло! Фіаніти часто виявляються на місці діамантів, а пластик - на місці бурштину.
Корисна порада
про 100% точністю справжність дорогоцінного каменю може визначити тільки гемологічна експертиза.