Як надрукувати 2 листи на одному. друк 2 х сторінок на 1 аркуші word 2010.

Необхідність надрукувати текст замість двох аркушів на одному, часто виникає у зв'язку з бажанням зменшити формат надрукованого документа або просто заощадити папір. Надрукувати текст з двох аркушів на одному аркуші можна двома способами.
Вам знадобиться
  • Друк даного формату можна оформити при наявності на комп'ютері програми Microsoft Word, яка є практично у кожного користувача.
  • Для обох варіантів слід попередньо відкрити програму Microsoft Word, створити новий документ і набрати обраний текст, або вставити в неї вже готовий (скопійований).
Інструкція
1
Перший варіант дозволяє надрукувати текст, використовуючи обидві сторони одного аркуша. Така друк часто використовується не тільки в поліграфії, але й для підготовки різних рефератів і курсових робіт. Масштаб тексту при цьому залишається неізменним.1. Виберіть вкладку «Файл» у верхньому меню.2. Натисніть пункт «Друк» в списку, слева.3. Знайдіть напис «Односторонній друк» в діалоговому вікні та натисніть на неї. В випав списку виберете «Друк вручну на обох сторін». Тепер можете приступити до виведення тексту на папір.
2
Результатом другого варіанта буде текст, розташований на одній сторінці в зменшеному форматі. Таким методом можна на одній сторінці вивести текст від двох аркушів і до 16 сторінок, що зручно для друку книг формату А5 і карток різних розмірів. 1. Виберіть вкладку «Файл» у верхньому меню.2. Натисніть пункт «Друк» в списку, слева.3. Знайдіть напис «1 сторінка на аркуші» в діалоговому вікні та натисніть на неї. В випав списку виберете «2 сторінки на аркуші». При бажанні надрукувати більшу кількість сторінок на одному аркуші, спробуйте інші наявні варіанти зі списку. Текст готовий для друку.
3
Дані дії підходять для програми модифікації Microsoft Word 2010. У більш ранніх версіях місцезнаходження меню і назви написів можуть трохи відрізнятися.