Як дізнатися розмір сорочки. Як виміряти розмір сорочки.

В більшості своїй чоловіки - не великі любителі ходити по магазинам за обновками. Тому жінка, яка купує чоловічу сорочку, аж ніяк не рідкість. Якщо і на ваші тендітні плечі лягла ця «почесний» обов'язок, постарайтеся не помилитися з розміром .
Вам знадобиться
  • - сантиметрова стрічка
  • - шнурок або мотузка
Інструкція
1
Розмір сорочки відповідає обхвату шиї. Правильно визначити потрібний розмір можна за допомогою сантиметрової стрічки двома способами: 1. Виміряйте обхват шиї чоловіка безпосередньо над ключицею. Сантиметрова стрічка не повинна прилягати занадто щільно, інакше ви отримаєте невірні виміру, і комірець купленої сорочки буде тиснути і створювати дискомфорт.
2
2. Дізнайтеся у чоловіка, в якій із його сорочок йому найкомфортніше і виміряйте довжину комірця цієї сорочки .Якщо сантиметрової стрічки немає під рукою, в принципі можна скористатися будь-яким шнурком або стрічкою: спочатку зробіть завмер на шиї чоловіка або комірці сорочки, потім прикладіть шнурок/стрічку до довгої лінійці або рулетці. Лінійка може знадобитися довжиною до 60 см.
3
Купуючи сорочку з довгим рукавом, необхідно також знати довжину рукава від середини плеча до середини кисті. За покупкою йдіть, озброївшись сантиметровою стрічкою або рулеткою, тоді ви не помилитеся при виборі сорочки.
4
Навіть якщо ви зробили відповідні заміри, не завадить взяти з собою в магазин сорочку чоловіка, яка добре на ньому сидить. До того як зробити покупку, прикладіть цю сорочку до сорочки, яку збираєтеся придбати - так ви зайвий раз переконаєтеся в правильності вибраного розміру.
Зверніть увагу
Розмір сорочки маркується як в сантиметрах, так і в дюймах (у іноземних виробників). Дюйм відповідає 2,54 см, тому щоб дізнатися потрібний розмір в дюймах, зробіть наступні обчислення: обхват шиї (см)/2,54 = розмір (дюйми) .Так, 37 см відповідають 14,57 дюймів, 40 см - 15,75 дюймів, і так далі. «Крок» між розмірами сорочок в дюймах становить пів-дюйма (наприклад, 14; 14 ?; 15; 15? ...) При перекладі розміру з сантиметрів в дюйми, округляйте залишок до найближчого розміру у велику сторону.США для маркування сорочок використовують свої величини , які співвідносяться з обхватом шиї в сантиметрах наступним чином: 37-38см - S, 39-40см -M, 41-42см -L, 43-44см - X, L45-46см - X, XL47-48см - 3ХL, 49-50см - 4ХL, 51-52см - 5ХL, 53-54см - 6ХL.