Як перемогти у шахах.

Шахи - відома на весь світ гра, яку можна назвати не тільки грою, а й професійним інтелектуальним спортом. Перемога в шаховій грі безпосередньо залежить від ваших здібностей планувати свої дії, логічно мислити і формувати стратегію подальших ходів. Існують також визнані у світі шахів стратегії, дотримання яких збільшує ваші шанси на виграш.
Інструкція
1
Одна з таких стратегій - дебют Сокольського, в якому ви починаєте гру з ходу 1. b2-b4. Завдяки цьому ходу, ви створюєте тиск на ферзевому фланзі, починаючи наступ на противника. Таким чином, на ферзевому фланзі ви отримуєте перевагу над противником, а потім переходите до гри в центрі поля.
2
Ще одна виграшна стратегія в шахах - це гра конем проти Турову пішаки. Турову пішак може бути небезпечною для коня, особливо, якщо вона близька до краю дошки, але кінь може затримати Турову пішака, торкнувшись будь-якого поля, яке знаходиться на її шляху. Не працює цей спосіб затримки пішаки тільки на кутовому полі, але якщо ваш кінь опинився на кутовому полі, ви можете скористатися допомогою короля.
3
Якщо вашому коню загрожує ворожий король, складіть проти нього бар'єр за допомогою коньовий вилки - так, щоб король витратив багато часу на те, щоб обійти вас з боку.
4
Якщо король противника виявився замкнутим в кутку дошки, ви цілком можете поставити йому мат конем.
5
Крім того, для шахового виграшу ви можете використовувати запасні темпи. Для того щоб вони у вас були, використовуйте всі можливості їх придбання та витрачайте темпи грамотно, не витрачайте їх даремно. Наприклад, для того щоб виграти, ви можете провести відволікаючу атаку королем на ферзевому фланзі з використанням запасних пішакових ходів.
6
Якщо у противника є сильні пішаки, розміняйте одну або кілька пішаків, щоб підірвати пішакових ланцюг ворога. При цьому намагайтеся захистити власну прохідну від ворожого короля.
7
Якщо у вас в грі перевага по силі, і ваша Турову пішак виявляється на протилежному боці дошки, вам гарантована перемога в грі.