Як зшити собаці лежак. Зшити лежак для собаки.

Для кожної собаки важливо виділити своє місце в будинку. Воно повинно знаходитися де-небудь в затишному куточку, щоб тварина могла там спокійно відпочити. Обладнати таке місце можна м'яким і затишним лежаком , де вашою собаці буде приємно, комфортно і тепло. Зоомагазини сьогодні мають великий асортимент цієї продукції, але ви можете зробити цей аксесуар і своїми руками.
Вам знадобиться
  • - поролон
  • - тканина
  • - клей
  • - холофайбер
Інструкція
1
Якщо ви хочете зробити лежак для собаки з високими бортиками, вам буде потрібно: меблевий поролон товщиною 4 -5 см, клей для поролону, тканина для обшивки, холофайбер.Сначала розкроїте поролон на дві деталі необхідних вам розмірів: кругле дно лежака відповідного діаметру, і бортик заввишки від 20 до 40 сантиметрів, залежно від величини вихованця, і довжиною, що дорівнює довжині окружності дна. Візьміть довгу деталь для борта, і зріжте з її країв верхні кути під кутом в 30 градусів, щоб вийшов вхід.
2
Приміряючи деталі з поролону, зробіть викрійку на тканині, не забуваючи залишати припуски на шви, рівні ширині поролону плюс два сантиметри. У вас повинно вийти чотири тканинних деталі: дві круглі для дна, і дві довгі для борта.
3
Сшейте чохол для круглого поролону, залишивши отвір для того, щоб вставити його всередину. Просуньте деталь для дна в чохол і зашейте отвір.
4
Візьміть викрійку з тканини для борта, і зшийте клапті по довгим сторонам. Просуньте поролон в отриманий рукав. Замкніть вийшов борт в кільце, склейте краю поролону і зашейте тканинний чохол.
5
З'єднайте борт і дно і скріпіть їх клеєм, степлером або нитками.
6
Сшейте напірник для подушки, яку ви покладете на дно лежака. Для цього викрийте дві круглих деталі діаметром на 10 - 15 см більше діаметру дна. Зшийте їх з ізнанік, залишивши невеликий отвір. Виверніть напірник, набийте його хлофайбером, зашейте отвір і покладіть подушку в лежак.
7
Якщо ви не хочете робити високі борта для лежака, можете зшити його іншим способом. Вам знадобиться поролон, тканина для обшивки і декоративний шнур. Викроїте з поролону кругле або прямокутне дно необхідного розміру і обшийте його тканиною.
8
Далі, якщо лежак буде круглої форми, зшийте рукав шириною 10-15 см і довжиною на 20-30 см коротше довжини окружності дна. Скрутіть з поролону валик діаметром рівним ширині тканинного рукава і на 10 см коротше його довжини. Просуньте валик в рукав так, щоб з кожного кінця залишилося по п'ять сантиметрів вільної тканини. Зауважте краю валика декоративним шнуром і пришити його до дна лежака.Еслі ви вирішили зробити дно прямокутним, вам доведеться зшити чотири м'яких валика для кожної сторони дна.Мягкій, затишний і красивий лежак для вашого улюбленця готовий!