Як вирізати ялинку.

До Нового року всі мріють прикрасити простір навколо себе, щоб зробити атмосферу святковою і радісною. Існує маса різноманітних ідей, що дозволяють оригінально і яскраво прикрасити до новорічних свят будь-яке приміщення - робочий офіс, квартиру або дитячий сад. Одна з таких ідей - це ялинка, вирізана у вигляді сніжинок і зібрана вручну.
Вам знадобиться
  • - зелена папір,
  • - ножиці,
  • - клей.
Інструкція
1
Підготуйте зелену кольоровий папір і наріжте її на квадрати різних розмірів. Перша сніжинка з великих квадратів повинна вийти великий, наступна - трохи менше, і всі інші квадрати повинні зменшуватися до верхівки майбутньої ялинки. Найменший квадрат для останньої сніжинки повинен мати розміри 7х7 см. Виготовте по дві сніжинки кожного розміру.
2
Для того щоб зробити сніжинку для ялинки, складіть квадратний аркуш паперу потрібного розміру по діагоналі, а вийшов трикутник складіть ще раз навпіл. На отриманому трикутника зробіть ножицями три паралельних краю трикутника надрізу, не доходячи до основного згину. Розгорніть фігурку.
3
Куточки внутрішнього квадрата сумістите і склейте, або закріпіть степлером. Переверніть заготовку і сумістите куточки наступних розрізаних елементів, склеївши їх. Знову переверніть заготовку і повторіть те ж саме з новими куточками. Таким чином, ви по черзі сгибаете і закріплюєте куточки спочатку на одній стороні, а потім на іншій. В результаті у вас вийде об'ємна і красива грань майбутньої сніжинки.
4
Зробіть шість таких же граней, а потім скріпіть їх степлером в середині. Щоб сніжинка не розсипалася, бічні сторони грані також скріпіть один з одним степлером.
5
Виготовте таким способом все сніжинки для ялинки - вам буде потрібно, як уже говорилося вище, по дві сніжинки кожного розміру. Коли сніжинки будуть готові, починайте збирати ялинку , нанизуючи сніжинки в потрібному порядку на дві довгих міцних нитки. На верхівку ялинки помістіть маленьку сніжинку червоного кольору. Готову ялинку підвісьте на нитку до стелі.
На носі Новий Рік і пора б вже задуматися про прикрасу ялинки, адже вона є одним з головних атрибутів свята. Головне питання в передноворічний час полягає в тому, як визначитися з іграшками для прикраси ялинки, що буде модно в цьому році? Якщо спочатку ялинку прикрашали горіхами, яйцями і яблуками, то зараз подібні прикраси будуть виглядати дивно.
Для новорічної ялинки 2012 року буде актуальними намиста, фігурки птахів, пір'я золотого, мідного або бордового кольорів. Вельми оригінально виглядатимуть шишки, вкриті золотистою або срібною фарбою, а також антикварні іграшки. Для любителів східного стилю є хороша новина - цього року ялинку можна прикрашати різними фігурками драконів. Головне - не переборщити. Якщо ви хочете зустріти Новий рік в романтичній обстановці, прикрасьте свою ялинку фігурками янголят, сніжинок і голубів. Можна також підібрати однакові за розміром кулі білого або сріблястого кольору, а замість гірлянд можна розвісити штучний сніг або дождік.Еслі передбачається свято для дітей, тоді, звичайно ж, нижні гілки ялинки можна прикрасити цукерками, а верхні гілки - небиткими яскравими іграшками різних форм і цветов.Очень красиво виглядатимуть саморобні іграшки. Їх зробити дуже легко. Наприклад, для виготовлення гірлянд з фігурками, можна використовувати блискучий папір, з якої вирізати потрібні фігурки, а потім наклеїти їх на тоненькі стрічечки по вертікалі.Также просто зробити різні зірочки та інші геометричні фігурки. Необхідно взяти товстий картон, вирізати те, що необхідно, а потім покрити золотистою або срібною фарбою і посипати блискітками. У верхній частині одержані іграшок зробіть отвір, просмикніть в нього нитку або стрічку і повісьте на елку.Перед початком прикраси добре продумайте, що ви хочете отримати в результаті. Насамперед потрібно повісити гірлянду, а потім іграшки в порядку зменшення форми (тобто, спочатку великі, а потім маленькі). Якщо ялинка велика, можна використовувати великі прикраси, але якщо деревце маленьке, то й іграшки повинні бути такими, щоб не перевантажувати його. Пам'ятайте і про те, що кількість і розмір ялинкових іграшок повинно зменшуватися кверху.Попробуйте прикрасити ялинку в одній колірній палітрі. Така ялинка буде виглядати дуже красиво і нарядно.