Як побудувати самому підводний човен. Як зробити модель підводного човна своїми руками.

Досвід суднобудування приходить з часом, адже не дарма ж кажуть, що «не боги горщики обпалюють». Ось чому, щоб в майбутньому вміти створювати величезні лайнери або підводні човни, потрібно спочатку навчитися будувати їх копії-мініатюри. Чим не підводний човен?
Вам знадобиться
  • Паяльник, епоксидний клей, обтічник-ігольніца, паперові кільця, гребний вал діаметром 5 сантиметрів, дріт, трубка, гачок, напилок, полістирол, папір, картон, жерсть, дриль, нітроемаль, резіномотор.
Інструкція
1
Вклейте по одному паперовому кільцю в обтічник-игольниц. Зробити це слід так, щоб зовнішня частина виступала порядку на 2-3 сантиметри.
2
Пропустіть виконану конструкцію крізь носовий обтічник трубки, яка призначена для створення осі горизонтальних носових рулів.
3
Для кормового обтічника зробіть дейдвудні трубку.
4
Залийте всередину конусів обтекателей клей на епоксидній основі. Дайте йому затвердіти, завдяки чому обтічники і кільця з паперу перетворяться в монолітні вироби.
5
Увіткніть в носовий обтічник гачок, призначений для того, що закріпити резіномотор. Зробити це необхідно до того, як епоксидний клей повністю схопиться.
6
Пропустіть крізь дейдвудні трубку вал гребного гвинта, виконаний з дроту. Зверху на нього одягніть намистинку-підшипник. Потім припаяйте гребний вал.
7
Випиляєте з полістиролу вертикальні і горизонтальні рулі, обточити їх напилком і приклейте до задньої і передньої кромці.
8
Щільно намотайте кілька шарів паперу на циліндричні обтічники.
9
Виріжте з картону рубку і палубу і склейте їх. З жерсті виріжте рулі рубочний, а також горизонтальні рулі. Після зробіть антени і перископи: для цього використовуйте дріт.
10
Встановіть рубку на палубі, а потім саму палубу приклейте до корпусу. Після цього в корпусі вироби просвердлите отвір, через який при зануренні підводного човна виходити буде повітря.
11
Окрасьте всі деталі нітроемалью. Поки всі елементи обсихають, припаяйте горизонтальні рулі до того відрізку дроту, який проходить через трубку.
12
Одягніть на обидва гачки резіномотор (для цього необхідно вставити обтічники в трубку-корпус), а потім опустіть виріб в воду.
13
Заведіть резіномотор. Щоб це зробити, знадобиться дротяний гачок, який закріплений в патроні: з його допомогою потрібно зняти носовий обтічник, а потім заведеться і сам резіномотор.
Зверніть увагу
Якісно виконуйте кожен етап робіт, адже, наприклад, виконана неналежним чином збірка корпусу призведе до того, що цей човен не зможе маневрувати під водою.
Корисна порада
Якщо човен на воді відразу почне тонути, то її необхідно трохи полегшити: для цього до її корпусу приклейте блок плавучості, виконаний з пінопласту. При зворотному явищі всередину підводного човна поміщають баласт.