Як приманити кабана. приманка для кабана.

Мисливці, хоч раз охотившиеся на кабанів, ніколи не забудуть тих почуттів, емоцій і відчуттів, які вони зазнали. Кабан - це розумний і кмітливий звір, який готовий активно захищатися до останнього подиху, а тому полювання на кабана - це суцільний адреналін! Але в полюванні важлива кожна послідовність дій, в тому числі і приманка його на територію, де будуть полювати на звіра.
Вам знадобиться
  • Картопля, просо, топінамбур, вода, годівниці, рушницю, спеціальні приманки.
Інструкція
1
Подбайте про те, щоб в мисливському господарстві було якнайбільше прісних водойм і виростала рясна прибережна рослинність. Для створення заболочених ділянок влаштовуйте системи найпростіших загат.
2
засейте певну ділянку мисливського наділу картоплею, топінамбуром і просом. Все це послужить кормовими запасами, необхідними для притягнення цієї дикої тварини.
3
Навмисно залишайте частину врожаю незібраним, тобто, в землі. Кабанам дуже подобається відривати свою їжу з землі.
4
Створіть захисні умови у штучних водойм. Для цього посадите колючі чагарники і дерева, наприклад, чингиля і джіди.
5
Ведіть постійну боротьбу з вовками і бродячими дикими собаками, які поїдають маленьких поросят і відлякують дорослих кабанів.
Зверніть увагу
Будьте уважні: кабан - це небезпечне дика тварина, а особливо, самка, яка захищає своїх малят. Зважаючи на це, підгодовуючи кабанів і створюючи їм захисні умови, які не вирушайте в мисливське господарство один і без рушниці. За таку помилку занадто високою може бути ціна!
Корисна порада
Керуючись вищевикладеними рекомендаціями, вам вдасться залучити тварина в мисливське угіддя, але для полювання на цього звіра потрібні й інші приманки. Наприклад, ароматизоване синтетичне засіб, який імітує запах, що виділяється домінуючим самцем. Це засіб включає до свого складу аромат феромонів, статевих виділень та інших запахів, видаваний збудженим самцем. Воно надає привертає дію. Незрівнянної приманкою служать і димлячі палички із запахом самця. Це лише деякі спеціальні засоби, що служать додатковою принадою для мешкають в мисливському угідді кабанів.