Як написати свою біографію. написати біографію свою.

Необхідність в написанні власної біографії найчастіше виникає при влаштуванні на нову роботу. Як правило, для цього пропонують заповнити спеціальний бланк, або просять оформити автобіографію у вільній формі.
Інструкція
1
Для того, щоб грамотно оформити біографію у вільному стилі, необхідно знати, з яких пунктів вона повинна складатися.
2
Опис своєї біографії потрібно починати з дати і місця власного народження.
3
Потім зазначаються відомості про батьків: імена, дати народження, місця роботи. Якщо ви проживаєте окремо від батьків, то бажано вказати, де вони проживають в даний момент. Якщо у вас є брати чи сестри, обов'язково згадайте про них (ім'я, соціальний статус або місце роботи).
4
Далі переходимо до відомостей про освіту. Починати прийнято зі школи, бажано згадати гуртки та секції, які ви відвідували. Також можна розповісти про свої досягнення на олімпіадах і конкурсах.
5
Після школи слід розповісти про навчальний заклад, яке ви закінчили. Не забудьте вказати спеціальність і професію. Якщо ви активно брали участь у студентському житті, то не зайвим буде розповісти і про це.
6
Для чоловіків окремим пунктом стоїть служба в армії. Як правило, тут вказуються роки служби, місце служби та звання.
7
Далі йде опис кар'єри. Його необхідно почати з самої першої компанії, в яку ви влаштувалися працювати. Обов'язково вкажіть посади, ваші професійні обов'язки, свої кар'єрні досягнення. Якщо за період роботи ваша праця була особливо відзначений, згадайте і про це.
8
Закінчити біографію потрібно відомостями про свою сім'ю. Крім імен дружини/чоловіка і дітей, не забудьте вказати їх професії або соціальні статуси, а також вік.
9
Пам'ятайте, що автобіографія відрізняється від резюме більш вільним і повним стилем викладу, отже писати її можна більш творчо. Ви маєте право не повідомляти про позашлюбних дітей, судимості й інших сумнівних фактах своєї біографії. Також слід пам'ятати, що інформація в біографії повинна бути достовірною, оскільки її можуть перевірити.