Як вибрати кавоварку еспресо.

Для приготування відмінного кави еспресо необхідно всього три речі: вода, кава і, природно, кавоварка. Це чудо машина була створена ще в 1901 році інженером і винахідником з Мілана Луїджі Беццера. Чим же відрізняється еспресо від звичайного кавового напою? Головна умова першого - стабільний тиск, плюс нагріта вода (не киплячою!), Яка повинна розмочити таблетку меленої кави. Ось тоді це буде дійсно італійське насолоду.
Інструкція
1
Почнемо з того, що існують кавоварки автоматичного і ручного типу. Хоч і автоматика коштує дорожче, але якщо ви не бариста, тобто не фахівець з приготування еспресо , то краще не ризикувати і не експериментувати з кнопкамі.А от якщо ви майстер своєї справи, то необхідно розглянути основні параметри , які регулюються на кофемашінке. До них відносяться: розмір помелу, кількість води, температура, насиченість і тиск. За кожний параметр відповідає своя кнопка, і якщо знати норми, ви навчитеся керувати апаратом дуже швидко. Тип кавомашини «ріжковий» набагато незручніше автоматичною. Вам доведеться самостійно фіксувати кави в ріжку, до того ж доведеться перед цим змолоти зерна в порошок тонкого помелу кавомолці. Порада: краще трохи переплатити, але вибрати кавоварку типу автомат.
2
Зручність - це окрема характеристика. В сучасному світі час цінується понад усе, тому деякі кавоварки оснащені системної безперервної циркуляції рідини, яка прибирає непотрібні відкладення на стінках, а також накип від жорсткої води. Тому вам не доведеться після кожного використання проводити спеціальну чистку.
3
Майже в кожному апараті присутній диспансер. Завдяки йому можна приготувати не одну, а дві чашки напою одночасно. Якщо вам більше подобається латте або капучино, то не забудьте уточнити у продавця, чи має обрана модель кавоварки капучинатор.
4
Щоб не розгубитися в ряді моделей з різноманітними характеристиками і функціями, а також правильно вибрати кавоварку, при її придбанні скористайтеся послугами консультанта.
5
А що ж про продуктивність? Апарат, який має продуктивність від 120 чашок, ідеально підійде для кафе або іншого підприємства громадського харчування. Менше 120 чашок, відповідно, використовуються в офісі чи вдома. До речі, кавові машини з великою продуктивністю мають більше функцій і рецептів напою.
6
А ось основні параметри, які ви повинні знати: - у вузлі заварки рівень води має бути в районі 8-10 бар. - Температура всередині бойлера - 87-95 градусів. - Звичайний тиск - не менше ніж 15 бар.