Як крутити фішки.

Багато починаючі гравці, тільки взявши в руки покерні фішки , намагаються крутити їх і проробляти різні трюки, наслідуючи професіоналам. Однак це виявляється не такою простою справою, як здається. Навчитися виконанню трюків з фішками можна, головне - бажання і терпіння.
Вам знадобиться
  • Фішки стилю «Класік» (10 штук і більше).
Інструкція
1
Розкладіть покерні фішки у дві стопки.
2
Визначте, який палець буде виконувати ту чи іншу функцію. Великим пальцем притримуйте одну стопку, мізинцем, середнім і безіменним - іншу. Вказівний палець виконує функцію спрямування.
3
Поставте пальці на початкові позиції. Середній палець повинен знаходитися попереду, торкаючись стопок.
4
Підніміть фішки середнім пальцем, при цьому як би стягуючи їх іншими пальцями. Рухи повинні бути плавними, крім того, для виконання даного маневру не потрібно прикладати великої сили.
5
Коли сформується стек, «зріжте» половину великим пальцем і повторіть дії.
6
Повторюйте ці рухи, поки дві стопки не набудуть первісний візерунок. Цей трюк називається «тасування фішок».
Зверніть увагу
Не варто відразу ж братися за складні трюки з фішками, навіть найкращі професіонали починали з найпростіших дій. Рекомендується починати навчання з шістьма фішками, які розкладаються по дві стопки, поступово додаючи нові - по одній в кожну стопку.
Корисна порада
Щоб краще зрозуміти принципи трюків з покерними фішками, ви можете використовувати відео-уроки, які можна знайти в Мережі. Там детально показано, як виконати той чи інший трюк. Професіонали вчать початківців гравців таким комбінаціям, як «Метелик», «Перевертиш» і т.д. Також варто постежити за професійними гравцями в покер наживо. Одному з покерних трюків, який отримав назву «антигравітаційний», можна навчитися за досить короткий час. Необхідно тільки уважно стежити за тим, як його виконує інший гравець. Через кілька тижнів ви самі зможете повторити всі дії, викликавши здивування у своїх суперників.