Як зробити наручний годинник.

Якщо наручні годинник виходять з ладу, їх власник, як правило, несе годинник в майстерню, щоб ними зайнявся професіонал: далеко не кожен розбирається в годинниковому механізмі. Однак найчастіше неполадки в роботі пристрою пов'язані з тим, що прийшла пора замінити батарейку, і ніяких поломок немає. З цим можна впоратися самостійно.
Вам знадобиться
  • Наручний годинник, штангенциркуль, нова батарейка.
Інструкція
1
Огляньте кришку годин. Якщо її окружність рівна і гладка, а на корпусі є поглиблення, її можна підчепити і зняти. Якщо ж на кришці є насічки, її слід відгвинчувати.
2
Візьміть штангенциркуль і розсуньте його на ширину протилежних міток на годиннику. Розмір зафіксуйте гвинтиком.
3
Відкрутіть кришку наручних годинників. Найважче - зрушити її з місця, потім процес піде легше, оскільки на годиннику зазвичай всього два-три витка різьби.
4
Витягніть з годин стару батарейку. Якщо ви раніше не стикалися з необхідністю міняти батарейку, швидше за все, відповідної заміни у вас немає, так як різних типів годин потрібні різні пристрої.
5
Купуйте нову батарейку: адже тепер у вас є зразок пристрою, який підійде для ваших годин. Вирушаючи в магазин або сервісний центр, можете захопити з собою стару батарейку, щоб було з чим порівнювати. Або просто покажіть її продавцеві - він підбере необхідний джерело живлення.
6
Встановіть нову батарейку на місце старої.
7
Щільно закрийте кришку годин.
Зверніть увагу
Постарайтеся не втратити зняту з годин стару батарейку, поки не купили нову. Існує безліч цих мініатюрних джерел живлення. Вони можуть бути самих різних типів і розмірів, тому підібрати відповідне пристрій може бути проблематично. Якщо ви плануєте ще довго користуватися своїми наручним годинником, має сенс придбати кілька батарейок.
Корисна порада
Якщо у вас під рукою немає штангенциркуля, кришку годин можна зняти, скориставшись звичайною викруткою. Необхідно уперти її в одну з рисок і відкручувати кришку. Однак необхідно бути дуже акуратним, щоб не поранитися і не подряпати годинник.