Як вибрати залізну вхідні двері.

Правильно підібрана вхідна двері і грамотна установка дверного замка може перетворити ваше житло в неприступну фортецю. Щоб максимально убезпечити свою квартиру від непрошених гостей, найкраще вибрати залізну вхідні двері .
Інструкція
1
Вибирайте двері, в основі яких - суцільнозварні конструкції. Вони найбільш стійкі до деформації і перекосів, а також до можливого злому. Короба виготовляють із сталевого гнутого листа, що забезпечує додаткове ребро жорсткості. Для забезпечення гарної тепло- і звукоізоляції короб заповнюють базальтової ватою або монтажною піною.
2
Зверніть увагу на те, щоб сталевий лист на вхідних дверях знаходився не тільки з зовнішньої, але і з внутрішньої сторони. Щоб вибрати залізну вхідні двері з високими показниками міцності і надійності, слід віддавати перевагу потужному листу сталі товщиною не менше 1,5-2 мм.
3
Додаткову стійкість вхідних дверей надають ребра жорсткості, розташовані всередині полотна. Чим більше таких ребер на дверному блоці, тим більшою стійкістю володіє така конструкція до злому. До того ж металева двері з ребрами жорсткості ідеально підходить для монтажу великої кількості замків та інших замикаючих пристроїв. Краще вибрати вхідні двері з одним листом сталі зовні і декількома ребрами жорсткості всередині, ніж двері з двосторонніми сталевими листами, але без внутрішніх ребер жорсткості.
4
При покупці вхідних дверей велику увагу слід приділити вибору замків. В ідеалі у неї має бути два замки - основний і дублюючий, що забезпечує додаткову міцність і надійність. Краще всього вибрати замки сейфового типу, які замикають двері , як по горизонталі, так і по вертикалі.
5
Петлі вхідних дверей обов'язково повинні містити опорний загартований кульку або ж опорний підшипник. Така конструкція захистить петлі від швидкого стирання і позбавить в майбутньому від такої проблеми як просідання дверей.
6
Слід звернути увагу і на покриття металевих вхідних дверей. На сьогоднішній день одним з найбільш якісних покриттів є структурована високоміцна порошкова емаль. Таке покриття володіє високими показниками міцності, характеризується електроізоляційними і антикорозійними властивостями, стійкістю до дій кислот, лугів і органічних розчинників. До того ж порошкова емаль - екологічно чисте покриття.
7
При покупці металевих вхідних дверей зверніть увагу і на її внутрішню обробку. Погодьтеся, що вона повинна гармонійно вписуватися в інтер'єр вашої квартири або будинку. Найпопулярнішою обробкою на сьогоднішній день є декоративна плівка ds-fix, ламіновані або шпоновані панелі.
Зверніть увагу
Отже, як вибрати вхідні металеві двері: яку фурнітуру використовувати, яка конструкція у сталевих дверей і яких видів буває профіль, а також інші важливі моменти. Які металеві вхідні двері кращі - готові або на замовлення? Схиляючись зробити вхідну залізні двері за індивідуальним проектом, економити на комплектації не варто, адже чим більше економія, тим менше клас взломостойкості дверей.
Корисна порада
Як вибрати сталеві двері і не прогадати? Вибираємо виробника Насамперед потрібно визначитися, з ким ви маєте намір мати справу: з вітчизняним виробником вхідних металевих вхідних дверей та замків до них, або із закордонним. В принципі, російський ринок сталевих дверей і дверних замків зараз настільки розвинений, що цілком може скласти конкуренцію ринку зарубіжному. Крім того, всі імпортні металеві двері до нас надходять вже готовими, тоді як російські компанії можуть виготовити вхідну залізну ...