Як переробити фотоапарат. переробка об'єктиву від мильниці.

Якщо є старий, але цілком робочий фотоапарат (наприклад, Зеніт), то відкривається досить непогана перспектива вставити в таку стару камеру цифрову начинку. При цьому цифрова начинка обов'язково повинна бути робочою.
Вам знадобиться
  • Старий фотоапарат, робочий цифровий фотоапарат, паяльник, викрутки.
Інструкція
1
Візьміть за основу старий фотоапарат . Повністю розберіть пристрій. Зніміть всі лінзи об'єктива, видошукач. Обов'язково зніміть і мотори, які керують регулюванням фокусної відстані і фокусуванням.
2
Дістаньте з об'єктива центральний затвор, розгорніть його на 180 градусів і помістіть перед ІК фільтром, який безпосередньо прилягає до матриці. Після відключення проводу, який веде до моторів і кінцевим вимикачів, апаратура цілком працездатна. При цьому слід зазначити, що обладнання не реагує на відсутність об'єктива.
3
Встановіть цифрову матрицю в старий фотоапарат таким чином, щоб точно поєднати матрицю з отвором затвора, щоб уникнути виньетирования кутів.
4
Змістите ємність з матрицею ближче до стінки пристрою приблизно на 5 мм. Для цього підпиляєте опори, на яких він кріпиться, а стакан оправи акуратно укоротите.
Зверніть увагу
Якщо ви стикаєтеся з такою проблемою, як розбирання дієздатної камери та збирання із збереженням її працездатності, то успіх по переробці буде вельми проблематичним. Розбирання камери може освоїти кожен, проте кількість зіпсованих камер в процесі навчання залежить від кожного конкретного індивіда. При розбиранні не обійтися без паяльника. Деякі дроти досить короткі. Крім гвинтів, корпус утримується засувками, до яких також слід докласти чимало зусиль.
Корисна порада
Для того щоб домогтися точної юстування, робіть знімки з об'єктивом, встановленим на нескінченність і покладете під опорне кільце шайби. Тоді буде досягнута висока різкість зображення. Якщо все виконано згідно з інструкціями, то шкала на об'єктиві вийде достатньою для того, щоб ви могли точно фокусуватися на більшості об'єктів.