Як налагодити нову антену.

Без антен не працювала б телебачення, домашнє або автомобільне радіо. Антени постійно модернізуються, тому при установці і настройці кожної конкретної моделі можуть виникати свої складності. Особливо якщо мова йде про супутникових антенах.
Вам знадобиться
  • антена, телевізор, кронштейн, веревкаперфоратор, молоток, викрутки, накидні і розвідні ключі потрібного розміру
Інструкція
1
Дотримуйтесь всіх заходів безпеки. Пам'ятайте, що ви здійснюєте роботи, пов'язані з висотою і електрикою. Якщо у вас виникають хоч найменші сумніви, що ви впораєтеся з установкою антени самостійно, то краще зверніться до професіоналів.
2
Виберіть відповідне місце для антени. Вона повинна бути розташована в південному напрямку (південь або південний захід), при цьому перед ній не повинно бути перешкод - висотних будинків, великих дерев. Якщо планування вашої квартири дозволяє саме так орієнтувати антену , то повісьте її на балконі. Якщо у вас немає такої можливості, вмонтовуйте антену на даху.
3
Підготуйте інструменти - перфоратор, молоток, викрутки, накидні і розвідні ключі потрібного розміру. Перевірте, що ви купили антену з усіма комплектуючими. Якщо якихось деталей не вистачає, ви повинні це помітити до початку установки, а ніяк не під час неї.
4
Починати роботи потрібно з установки кронштейна. Розмітьте місце на стіні, за допомогою перфоратора просвердлите отвори і зафіксуйте кронштейн. Перевірте, чи міцно він тримається.
5
Строго за інструкцією зберіть антену . Слідкуйте, щоб на дзеркалах антени не було механічних пошкоджень, це погіршить якість сигналу. На його якість так само впливає розташування супутникового конвертера. Дійте досвідченим шляхом - повертайте конвертер навколо осі, поки сигнал не почне максимальним. Зафіксуйте його в цьому положенні. Прив'яжіть до антени мотузку для страховки на той випадок, якщо вона випаде у вас із рук. Повісьте антену на кронштейн.
6
Простягніть кабель до антени. Канал для прокладки повинен бути на 1-2 мм ширше дроти, щоб не пошкодити зовнішню оболонку кабелю при його виведенні. Потім за допомогою герметика закрийте отвори. Розташовуйте кабель так, щоб він не заважав при пересуванні, уникайте різких і частих заломів, розташовуйте кріплення на відстані не більше 75 см, якщо траси розташовані вертикально, і не більше 23 см, якщо вони розташовані горизонтально.
7
Згідно інструкції налаштуйте і перевірте роботу антени. Якщо сигнал слабкий, може бути, що ви неправильно вибрали місце або кут установки антени. Спробуйте повертати її до тих пір, поки сигнал не почне оптимальним. У такому положенні до упору затягніть всі регульовані кріплення.