Як збиратися в гості.

«Хто ходить в гості вранці, той чинить мудро», - так співав ведмежа Вінні-Пух у знайомому з дитинства мультфільмі. Тільки от на ділі виявляється, що господарі не дуже раді ранкового візиту, а непроханим гостям вже тим більше. І тим, і іншим потрібен час, щоб підготуватися до зустрічі. Збиратися в гості потрібно правильно, щоб проведення часу доставляло позитивні емоції всієї компанії, а не приводило до неприємностей. Ці правила допоможуть вам почувати себе легко, комфортно і невимушено, особливо якщо намічається серйозна зустріч, а не просто візит ввічливості.
Вам знадобиться
  • - квіти і цукерки для господарів;
  • - іграшки для дітей;
  • - необхідні речі для своєї дитини;
  • - туалетні приналежності, білизна (якщо гостюєте з ночівлею.)
Інструкція
1
Ходити в гості без запрошення або попередження про свій візит не варто. Це порівнянно з ураганом, який влітає в квартиру господарів разом з вами і змітає посмішки друзів з обличчя. Чергові фрази про те, що вам раді, і це приємна несподіванка - тільки ознака хороших манер.
2
Якщо вас із чоловіком або хлопцем кличуть на зустрічі порізно, то після пари таких зустрічей ввічливо відмовтеся від наступної, давши зрозуміти оточуючим, що вам було б приємніше проводити час в гостях зі своєю половинкою.
3
Виглядати необхідно відповідно з випадком. Якщо це зустріч з батьками нареченого, краще надягти скромне вбрання, а не плаття в підлогу з відкритою спиною і не міні-шорти для вечірок. Якщо вас покликали відзначати свято в клуб, це інша справа. Головне - виглядати охайно, чисто і доглянуто. Це стосується як зачіски, так і начищеної до блиску взуття.
4
Не відвідуйте гостей на порожній шлунок, потрібно злегка перекусити. Адже ви ж не можете знати напевно, що буде - ситна вечеря або легкий фуршет як частування на столі. А буркітливий живіт зажене «в фарбу» не тільки вас, але і господарів, які відчують себе перед вами незручно.
5
Перед візитом не забудьте придбати невеликий презент господарям, це ознака доброго виховання. Підійде букет квітів і коробка цукерок, якщо в будинку є діти, обов'язково візьміть фрукти і іграшку. Діти чекають приходу гостей нітрохи не менше, ніж дорослі.
6
Якщо ви йдете в гості разом з дитиною, слід враховувати потреби вашого крихти. Скільки часу він зможе висидіти і не занудьгувати, чим можна зайняти його в гостях. Поясніть дитині, як потрібно себе вести, що можна робити в чужому домі, а що ні. Візьміть з собою вологі серветки, запасний одяг, пляшку з молоком, якщо у вас грудничок. Дорослій непосиді знадобляться розмальовки, журнали або електронні кишенькові ігри.
7
У ситуаціях, коли ви знаєте, що перебування затягнеться довше, ніж на добу, збирайте з собою все необхідне. Мається на увазі, взяти туалетні приналежності, спальну одяг, рушник і дрібниці, з якими ви будете почувати себе комфортно.
8
Пам'ятайте, що запізнюватися і затримуватися в гостях - однаково непристойно. Ви опинитеся в незручному становищі, якщо всі запрошені будуть чекати тільки вас. Якщо хтось з друзів вже починає збиратися додому без видимих причин, то це перший дзвіночок до того, що вечір пора завершувати. Втома господарів буде помітна по їхніх обличчях, переглядань, солодкої позіханні або з розмов про важкий майбутній день.
9
Завжди зберігайте в гаманці гроші на таксі, щоб не поглядати на годинник і не розмірковувати, чи встигнете ви на останній автобус.
Зверніть увагу
Якщо раптом господарі дзвонять і скасовують своє запрошення, поставтеся до цього з розумінням, не потрібно бурчати і розпитувати, що ж все-таки відбулося.
Корисна порада
Якщо серед запрошених гостей є як ваші друзі, так і вороги, тримайте голову вище, а «хвіст пістолетом». Цього ніхто не повинен помітити. Ведіть невимушену світську бесіду.