Як перемкнути мову у фільмі. Як перемкнути мову на програвачі.

Найчастіше буває, що при відкритті файлу з фільмом (незалежно від програвача), починається відтворення не на тому мовою , на якому хотілося б. На жаль, в більшості випадків немає окремої кнопки, яка б передбачала перемикання мови. Саме тому перемикати мову доводиться вручну.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, будь-який з програвачів, що відтворює відео-формат, в якому записаний цікавить фільм, відео-файл з фільмом.
Інструкція
1
Запустіть в будь-якому програвачі потрібний фільм. У вікні твори натисніть клавішу alt. Після її натискання з'явиться спеціальне меню.
2
Виберіть у показаному меню пункт «Відтворити».
3
Потім відкрийте вкладку «звук і дубльовані доріжки». Якщо інтерфейс програвача англійською мовою , то вкладки будуть «Play», а потім «Audio and Language Traks».
4
Оберіть в меню необхідну аудіодоріжку, при цьому мова усього фільму поміняється.
Зверніть увагу
Переключити мову відтворення фільму можливе лише тільки в тому випадку, якщо в самому фільмі передбачений вибір мови з декількох аудіопотоків. Подивіться, чи можливий перегляд потрібного фільму іншою мовою. Для цього необхідно відкрити файл з фільмом і вибрати вкладку «відтворення» або «навігація». В одному з цих меню є підменю «аудіо». Саме там відображено, чи підтримуються фільмом інші мови. Якщо показується всього один аудиопоток, то мова відтворення фільму поміняти не вдасться і єдиним виходом у цій ситуації буде придбання іншого релізу даного фільму з підтримкою потрібної мови.
Корисна порада
Залежно від програвача і відео-формату фільму, на якому потрібно поміняти мову відтворення, можуть працювати різні поєднання палаючих клавіш, таких як Ctrl + X, Ctrl + Shift (або Alt + shift). Якщо необхідно змінити мову фільму для його подальшого перегляду на DVD (при записі фільму на диск з комп'ютера), то перед копіюванням необхідно відключити або зовсім видалити непотрібні звукові доріжки. Це досить легко зробити, використовуючи такі програми, як CloneDVD або DVD Shrink.