Як вибрати фіранки.

Фіранки в нашому домі - це не тільки елемент декору, але і функціональна річ. Штори є перепоною для жарких сонячних променів і захистом від холодного повітря взимку. Деякі види сучасних штор виготовляються з тканини, що перешкоджає поширенню по будинку мікробів.
Інструкція
1
Щоб правильно вибрати фіранки, потрібно врахувати багато факторів. По-перше, подивіться, який вид відкривається з вашого вікна. Якщо це промисловий «пейзаж» або близькі вікна сусіднього будинку, краще вибрати щільні фіранки, які дадуть вам відчуття захисту і відокремленості. Якщо ж вид з вікна радує око красивим природним або міським пейзажем, вибирайте більш прозорі штори.
2
Коли заходиш в кімнату, в очі відразу впадають штори, особливо якщо вони яскраві та декоративні. Це слід використовувати в приміщеннях, де потрібно відволікти увагу від чогось іншого. Наприклад, в кухні.
3
Якщо ж в інтер'єрі своєї квартири ви хочете підкреслити яку-небудь іншу деталь, в цьому випадку краще вибрати фіранки легкі, повітряні, неяскравих тонів. Слід також пам'ятати, що яскраві штори радують око тільки спочатку, але можуть дуже швидко набриднути.
4
При виборі колірної гами фіранок враховуйте, що меблі ми змінюємо набагато рідше, ніж шпалери, тому штори повинні за кольором гармоніювати спочатку з меблями, а вже потім з шпалерами.
5
Яскраві штори додають кімнаті урочистий вигляд. Така аура доречна тільки у вітальні, а в спальні, де хочеться затишку і спокою, краще повісити фіранки в пастельних тонах.
6
Малюнок і декоративне оформлення штор можуть візуально скорегувати розміри приміщення. У кімнаті з високими стелями можна повісити довгі штори з пишними складками, які зроблять кімнату візуально нижче.
7
Штори повинні по тону бути світліше або темніше стін, і по своєму декору відповідати стилю інтер'єру. Наприклад, в класичному інтер'єрі краще всього виглядають важкі штори з щільної тканини, а для кімнати в стилі кантрі підійдуть легкі повітряні фіранки. У стилі авангард штори повинні бути скромними і однотонними.
8
Для ванної кімнати вибирають штори відповідно до загальною колірною гамою і, звичайно ж, практичні у використанні, бажано - миються.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZpgoefxqSWo
Зверніть увагу
Прозора фіранка закриває весь віконний проріз, а портера днем відкрита і обрамляє вікно, а перед сном закривається, щоб створити напівтемрява. Варто запам'ятати кілька моментів, вибираючи штори. Поперечні смуги на тканині візуально розширюють кімнату, а вертикальні - роблять стелі вище.
Корисна порада
Опції віконних завіс. Фіранки несуть захисну функцію - вони допоможуть захистити кімнату від яскравого світла, шуму або протягів. Але, мабуть, головна їх функція - естетична. Правильно підібрані фіранки будуть радувати око і додадуть простору закінченість. Змінивши одні лише фіранки, можна кардинально змінити вигляд кімнати і додати новизни в інтер'єр.