Як вилікувати вушного кліща у кішки.

Вушний кліщ - це крихітний організм, який поселяється в вухах тваринного і призводить до появи запалень, проникненню інфекцій. Найчастіше паразит вражає вушка кішок. Якщо це сталося, потрібно негайно почати позбавлення вихованця від зарази. Для цього сьогодні є багато засіб, які треба використовувати не менше 21 дня - такий цикл розмноження кліщів.
Інструкція
1
Хороший засіб, за допомогою якого можна вилікувати тварину від вушного кліща , це перевірений часом препарат «Тресадерм». У його склад входить антибіотик, тому ліки лікують також вторинні бактеріальні інфекції. Похідна кортизону, яка також міститься в препараті, допомагає справлятися із запаленням, а тіабендазол знищує безпосередньо кліщів, а попутно - різного роду грибки. «Тресадерм» можна застосовувати не 21 день, а 10-14, так як він вбиває не тільки дорослих особин, але і їхні яйця.
2
В останні роки ветеринари рекомендують обробляти вуха кішок, що підхопили кліща , засобом «Івомек». Воно містить івермектин - речовина, що володіє великим антипаразитною спектром впливу. Цей препарат виробляється у вигляді крапель і рідини для ін'єкцій. Колоти його треба протягом місяця, раз або кілька на тиждень. Але є обмеження до застосування, про них можна докладно прочитати в інструкції.
3
Відомий серед любителів тварин препарат «Фронтлайн» можна використовувати також для виведення вушного кліща . В ньому є активна речовина фіпроніл, яке вбиває не тільки бліх, а й інших комах, у тому числі кліщів. Багато власників кішок капають «Фронтлайн» захворілим вихованцям у вуха. Але в інструкції по застосуванню про такий спосіб нічого не сказано.
4
Найсучасніше ліки від уших кліщів - Revolution for Cats. Його треба просто накапати на холку, після чого чекати, поки активна речовина препарату вбереться в кров тварини. Виробники стверджують, що ліки вбиває бліх і кліщів, а також служить хорошим засобом профілактики проти них. Але засіб не діятиме, якщо вуха кішки забруднені. Тому до і під час його застосування слід гарненько очищати вушні канали тварини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7MeW0p3Abwc
Зверніть увагу
Якщо ви підозрюєте. Що у вашої кішки вушний кліщ, треба обов'язково показати її ветеринара, щоб він поставив точний діагноз і підібрав оптимальний спосіб лікування.