Як робити мелірування в домашніх умовах.

Мелірування - все ще дуже актуально серед всіх інших перукарських послуг. Ця нескладна процедура здатна додати візуальний обсяг і пишність. Якщо ви з яких-небудь причин не хочете звертатися за допомогою в салон, то цілком впораєтеся з цим самостійно, вдома.
Інструкція
1
До початку мелірування приготуйте ватяні диски, шпильки для закріплення пасом і гребінець із загостреною ручкою для їх розділення. Одяг може забруднитися, тому одягніть стару футболку або халат, яка не боїтеся іспортіть.Раньше в перукарнях для дрібного мелірування використовувалася шапочка-сітка, але вона не потрібна (і не бажана) при фарбуванні більших пасом. Таке мелірування робиться простіше і виглядає набагато природніше за рахунок плавного переходу між кольорами.
2
Для «кольорового» мелірування вам знадобиться фарба і шампунь відтінку, а якщо ви хочете лише освітлити деякі пасма, то можна обійтися осветляющим засобом. Відтінків шампуні і бальзами добре підходять для знебарвленого волосся. Краще всього придбати в магазині або у перукаря спеціалізоване засіб для мелірування, в комплект якого вже входить все необхідне.
3
Наносьте фарбу на сухе волосся. Зручно сядьте перед дзеркалом і причешіть волосся, як зазвичай робите це.
4
Уважно прочитайте інформацію, що міститься в інструкції до фарби. Використовуйте захисні рукавички. В упаковці ви знайдете два флакони: колір і закріплювач, вміст яких необхідно змішати.
5
Розділіть волосся на кілька секцій і закріпіть шпильками. Почніть фарбування з потиличної частини, потім переходите на бічні сторони, верхівку голови і передню частину.
6
загострені кінці гребінця виділіть пасмо для фарбування. Скористайтеся пензлем-аплікатором з фарбою і розчешіть пасмо. Фарби має бути достатньо для того, щоб покрити пасмо повністю. Фарбоване волосся відкладіть в сторону так, щоб не зачепити інші.
7
Продовжуйте далі виділяти пасма і фарбувати їх. Ваше рух повинен починатися від потилиці і йти до чола. У кожному новому ряду офарблюйте приблизно 5 пасом. Пам'ятайте, чим товще пасма, тим більше має бути між ними відстань.
8
Забарвлюючи пасма біля обличчя, обов'язково підкладайте під уже пофарбовані ватяні диски, т.к. контакт шкіри з фарбою може викликати роздратування.
9
Коли фарбування закінчено, почекайте близько 20 хвилин, витримуючи фарбу. Час може варіюватися, все залежить від насиченості і відтінку вашого волосся. Чим темніше волосся, тим більше часу знадобиться для фарбування (але не більше 45 хвилин).
10
Вимийте волосся. На вашому волоссі не повинно залишатися фарби, тому вона продовжить діяти. Обов'язково використовуйте бальзам або кондиціонер для волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZRMc5ryIJJs
Зверніть увагу
Воно може осветлятьі затемнювати. Проте слід мати на увазі, що це - технічно складна процедура, тривала і трудомістка, яку професіонали рекомендують робити в перукарні, тому якщо ви вирішили зробити мелірування в домашніх умовах, то рекомендується заручитися допомогою кого-небудь, хто знайомий з секретами перукарської майстерності.
Корисна порада
Якщо волосся коротке краще робити мелірування "пір'їнками" через шапочку. Далі розводимо складу 1: 2 (1 частина блондоранта і 2 ложки окислювача). За кількістю розлучуваності дивіться самі, зазвичай, на середні волосся вистачає 1 ложки блондоранта. Чимало жінок освітлюють прядки волосся в домашніх умовах, і багатьом це вдається зробити цілком професійно, особливо якщо це не перший досвід і жінка, що називається, набила на цьому руку.