Як голити голову. Як правильно голитися верстатом.

Деякі чоловіки вважають за краще голити голову . Причини у всіх різні, деяким просто так зручно, інші ж, навпаки, намагаються приховати рідкого волосся. Голову потрібно голити правильно, це допоможе уникнути роздратування шкіри і вростання волосся.
Вам знадобиться
  • - верстат або машинка для стрижки;
  • - пінка для гоління;
  • - зволожуючий лосьйон.
Інструкція
1
Гоління подстрігательной машинкою без насадки - найлегший спосіб позбутися від рослинності на голові. Попередньо вимийте волосся з шампунем і ретельно просушіть. Це допоможе позбутися від шкірного жиру і полегшить ковзання машинки. Починайте повільно водити машинкою для стрижки, бажано проти росту волосся. Якщо стригти по росту, то волосся буде дуже швидко відростати. Після того як вся рослинність благополучно видалена, помийте голову і нанесіть лосьйон після гоління. Варто зауважити, що після сбривания волосся машинкою залишаються волоски невеликої довжини, приблизно близько 1 мм.
2
Перед тим як голити верстатом, волосся мити не потрібно. Нанесіть голову спеціальну пінку для гоління. Акуратними рухами починайте голити волосся проти їхнього росту. Якщо місцями не пробрілось, то помийте голову і повторіть процедуру. Якщо під час гоління у вас з'явилося відчуття, що касета затупілась - змініть її. Використовувати тупе лезо небажано, через це може з'явитися сильне роздратування на шкірі. Після завершення гоління обробіть шкіру лосьйоном або зволожуючим кремом з антибактеріальним ефектом. Після гоління станком волосся стає трохи жорсткіше, та й відростають досить швидко.
3
Якщо ви не хочете голитися самостійно, то зверніться в будь-яку перукарню. Чоловічі стрижки коштують недорого. Правда в перукарнях не застосовуються верстат, тому вам поголять голову професійної подстрігательной машинкою. А якщо у вас є бажання, то вам можуть зробити навіть своєрідний малюнок
Корисна порада
Голити голову потрібно досить часто, інакше волосся починає відростати і виглядають неохайно. Видаляйте рослинність на голові приблизно раз на один тиждень. Звичайно, ви можете робити це і рідше, але збривати довге волосся набагато складніше.
Прийнято вважати, що чоловіки приділяють своїй зовнішності менше уваги, ніж жінки. Але є одна процедура, без якої навряд чи може обійтися сучасний чоловік. Мова йде про гоління. Дуже часто для виконання гоління використовуються бритвені верстати, які дозволяють отримати дуже гладку поверхню шкіри. Використання верстата має свої хитрощі і тонкощі.
Вам знадобиться
  • - бритва;
  • - дзеркало;
  • - крем, піна або гель для гоління;
  • - тепла вода;
  • - лосьйон, крем або бальзам після гоління.
Інструкція
1
Перед початком гоління ретельно сполосніть обличчя теплою водою. Не рекомендується використовувати для цього гарячу воду. Вода повинна зігріти поверхню шкіри, а не обпекти її. Волоски при цьому стануть більш м'якими і будуть краще піддаватися гоління.
2
Підготуйте верстат. Переконайтеся, що лезо гостре. В іншому випадку ви ризикуєте отримати порізи і роздратування шкіри. Та й комфорт від гоління притупленим лезом зовсім не той, який дає гоління нової касетою. Якщо ви використовуєте одноразові верстати, пам'ятайте, що вони ефективно виконують свою функцію не більше двох-трьох разів.
3
Нанесіть на поверхню обличчя піну або гель для гоління. Якщо ви використовуєте спеціальний крем, його краще всього наносити спеціальної м'яким пензликом, попередньо розм'якшеної в теплій воді. Гель або піна з флакона спочатку наноситься на долоню, а потім круговими рухами рівномірно розподіляється по поверхні особи, що підлягає обробці верстатом, тобто на щоки, підборіддя і шию.
4
Почніть гоління з обробки поверхні щік. Встаньте перед дзеркалом. Натягуючи однією рукою шкіру на обличчі, проведіть ріжучої частиною верстата від кордону щетини до підборіддя, здійснюючи руху зверху вниз. Послідовно поголити обидві щоки, підборіддя і покриту щетиною передню частину шиї. Не забудьте також і про вуса. Голитися рекомендується по ходу росту волосків або трохи навскоси.
5
Після кожного чергового проходу верстатом обполіскуйте інструмент в ємності з водою або під теплою струменем води з-під крана.
6
Переконайтеся в тому, що при голінні ви не залишили необроблених верстатом ділянок. Змийте залишки піни і уважно огляньте особа в дзеркало. Якщо на деяких важкодоступних місцях залишилися волоски, видаліть їх короткими і акуратними рухами верстата.
7
Після повного завершення процедури гоління вмийтеся прохолодною водою, попутно масажуючи обличчя. Тепер можна обробити поверхню шкіри лосьйоном або іншим засобом, рекомендованим для використання після гоління. Такі засоби покликані пом'якшити шкіру, зволожити і заспокоїти її, а також запобігти роздратування.