Як навчитися кататися на роликах.

Катання на роликах захоплює не тільки дітей, але і досить дорослих людей. Це взагалі універсальне заняття. Навчитися кататися на роликових ковзанах неважко. Тільки потрібно постійно виділяти час на наполегливі тренування.
Інструкція
1
Спочатку вам потрібно навчитися встановити баланс між швидкістю і силою поштовхів, згинати коліна і талію. Розімніть свої суглоби і коліна, розігрійте м'язи, іншим словом. Починайте кататися в якомога більш низькому положенні. Домагайтеся по можливості вигину в колінах в 90о.
2
Як правильно стояти на роликах. Наділи ролики? Вставайте. Руки розташуйте перед собою, зігнувши їх під кутом 45о в ліктях до тіла. Коліна зігніть так, щоб вага ваш опустився на ковзани. Слідкуйте за тим, щоб гомілка перебувала над носком. Робіть поступово крок вперед, залишаючи лівий ролик ззаду. Котите вперед виставлену ногу, щоб п'ята її розташовувалася над носком вашої опорної ноги.
3
Коли хочете загальмувати, виставляйте вперед ногу, сосредотачивайте вага тіла на другій нозі, яка знаходиться ззаду. Гальмуєте плавно і звільняйте ногу при відчутті стійкості.
4
Для повороту тримаєте ноги приблизно на ширині плечей. Злегка виставите ногу вперед (для повороту наліво - ліву, направо - праву). П'ятка тієї ноги, що виставлена вперед, повинна знаходитися над носком другої ноги. Тисніть на зовнішні грані роликових коліс знаходиться попереду ноги. Зміщайте тіло, ноги і стегна в потрібну сторону для завершення повороту.
5
Тепер про ковзанні. Виставляйте ліву ногу вперед, коліна зігніть. Робіть поштовх за допомогою використання внутрішніх країв правого ролика. Тепер від правого коника відштовхніться і сковзаєте лівим коником вперед, вага тіла повинен розподілитися над ним. Міняйте ноги і знову пробуйте. Повільно розганяйтеся від одного до іншого коника.
6
зосереджуватися вага на шкарпетці стопи. З боку в бік відштовхуйтесь ногами, а не тільки вперед задньою частиною і послідовно підсилюйте поштовх. Вага від одного ролика до іншого потрібно переміщати повністю.
Зверніть увагу
Проте, яким би корисним не було катання на роликах в теорії, якщо ви не вмієте належним чином кататися, крім саден і синців, нічого доброго цей вид відпочинку вам не принесе. Даний матеріал допоможе початківцям роллерам приборкати цей засіб пересування і дасть відповідь на питання, як навчитися кататися на роликах максимально швидко і безболісно.
Корисна порада
Зізнатися в тому, що не вмієш кататися на роликових ковзанах так же соромно, як сказати що не вмієш їздити на велосипеді, крім того ролики - це не тільки відмінний спосіб проведення дозвілля з друзями, а й простий і приємний вид фізичної активності, за допомогою якого можна поліпшити свою фізичну форму. Не важливо, з якою метою ви вирішили освоїти цей вид спорту, як навчитися кататися на роликах?