Як приховати мішки під очима.

У деяких людей мембрана між шкірою та підшкірної клітковиною навколо очей дуже тонка, тому з часом під дією різних факторів вона стоншується, з'являються мікроотвори, через які виходить жирова клітковина. Утворюється подобу грижі, яке і проявляється як мішки під очима.
Інструкція
1
Причин, що призводять до появи мішків під очима, може бути безліч - це і стреси, і погане харчування, і фотостаріння шкіри, і алергія на косметику, і тютюновий дим, і спадкова схильність, і хвороби щитовидної залози, нирок, серця. З'явитися вони можуть в будь-якому возрасте.Мешкі під очима збільшуються від застою лімфатичної рідини. Може призвести до появи мішків і звичка спати на животі. Тоді у віках може збиратися рідина. Зловживання солоною їжею призводить до застою рідини в організмі і теж може спровокувати появу мішків під очима .З допомогою декоративної косметики приховати мішки під очима можна тільки, якщо вони не дуже великі. У цьому випадку на них наносять темний коректор для повік, а зверху припудривают світлою пудрою. Потрібно наносити тільки один шар коригувальних засобів, інакше мішки стануть тільки помітніше.
2
Зменшити набряклість під очима можна, прикладаючи кубики льоду. Холод стимулює кровообіг і зменшує набряк шкіри. Кубики з льоду краще робити з відварів шавлії або календули.
3
Добре знімають набряклість вік листя свіжої петрушки, яку дрібно нарізають і прикладають до повік, прикривши зверху зволоженими ватними тампонами. Тримають 15 хвилин.
4
Можна також відварити одну картоплину і, трохи остудивши її, розрізати і прикласти до очей на 20-30 хвилин.
5
Зменшити набряклість під очима можна за допомогою контрастних компресів з відвару шавлії. Одну чайну ложку сухої трави заливають 150 мл холодної води і дають настоятися 15 хвилин. Відвар розливають у дві ємності. Одну частину підігрівають. На очі по черзі прикладають ватні тампони, змочені спочатку в гарячій, а потім в холодній воді. Тримають тампони на століттях по 10 хвилин.
6
Сховати мішки під очима, що мають великі розміри, дуже складно. Іноді доводиться вдаватися до косметологічних і навіть хірургічних методів.
Мішки під очима - досить поширена проблема. І якщо не виходить від них остаточно позбутися за допомогою кремів і масок, то залишається єдиний спосіб - замаскувати їх за допомогою декоративної косметики.
Вам знадобиться
  • Коректор жовтого тону, тональна основа, світла пудра.
Інструкція
1
Використовуйте жовтий тонВізажісти прекрасно розуміють всі труднощі, з якими доводиться стикатися при маскуванні мішків під очима, тому практикують це не так часто. Наприклад, досить часто крім припухлостей на нижньому столітті утворюються і темнуваті кола, які псують зовнішній вигляд. На цьому етапі важливо використовувати саме коректор жовтого тону, так як білий, навпаки, збільшує припухлість, внаслідок чого набряки візуально стають ще більше. Коректор повинен бути м'яким, плавно лягати на шкіру. Наносити тон потрібно дуже акуратно, не перестарайтеся.
2
Використовуйте тональну основуПосле того як самі мішки ви зафарбували, важливо надати рівний тон всьому обличчю. Для цього використовується тональник, відповідний для вашої шкіри. Тут також важливо робити все акуратно і не перестаратися, інакше особа придбає ненатуральний відтінок, а зовнішній вигляд буде зіпсований. Але на цьому коригування мішків під очима не закінчена, є ще один важливий етап.
3
Використовуйте світлий тон Через що мішки під очима псують зовнішній вигляд? Припухлості відкидають тінь на інші ділянки, в результаті дівчина здається невиспаний і втомленою. Відповідно, коли особа має рівний колір, тіні добре помітні. А щоб позбутися цього ефекту, необхідно нанести світлий тон на запалі ділянки, які перебувають під припухлостями. Пудра повинна бути матова, без мерехтливих частинок, так як вони залучають ще більше уваги до проблемній зоні. Наносити її можна тільки один раз, так як багатошарове нанесення, навпаки, виділить припухлості під очима. Ці дії допоможуть позбутися від зовнішніх проявів мішків під очима. Тіней від них тепер буде не видно, таким чином ви придбаєте відпочив вигляд і ідеальний колір обличчя без жодного натяку на припухлості.