Як зшити шлею для собак. Як зробити шлею для цуценят.

Шлейка - аксесуар, який бажано мати в арсеналі кожного власника собаки . У зоомагазинах можна підібрати шлейки на будь-який смак і будь-який розмір. Але ви можете виготовити її і самостійно.
Вам знадобиться
  • - довга тасьма;
  • - м'яка тканина;
  • - два металевих кільця;
  • - карабін;
  • - пряжка;
  • - нитки;
  • - ножиці;
  • - шило.
Інструкція
1
Вам потрібно довга тасьма (краще брати таку, з якої шиють ручки рюкзаків), м'яка тканина для оздоблення внутрішньої сторони шлейки, дотичної з тілом тварини, два металевих кільця, карабін, пряжка, нитки, ножиці і шило.
2
Для початку зніміть мірки зі свого вихованця. Виміряйте обхват грудей і шиї собаки і відстань між лініями цих двох обхватів.
3
Візьміть тасьму і відріжте від неї два шматки. Довжина першого повинна дорівнювати сумі обхватів шиї і грудей плюс двадцять сантиметрів для дрібних собак, тридцять - для середніх, тридцять п'ять - для великих (п'ять сантиметрів на петлі і шви, решта - на перетин тасьми і запас для регулювання). Довжина другого відрізка повинна становити відстань між лініями обхватів плюс десять сантиметрів на петлі і шви. Краю відрізаною тасьми обпалити запальничкою, щоб її нитки не розпускалися.
4
Візьміть довгий шматок і обшийте його з тієї сторони, яка буде прилягати до тіла собаки , м'якою тканиною. Якщо ви цього не зробите, шлейка буде терти вашому вихованцеві. З одного боку відрізка зробіть подвійну петлю. Для цього загніть край, просмикніть його через пряжку і одне металеве кільце, і пришити його на відстані, рівному ширині тасьми плюс два сантиметри. Другий шов зробіть у згину, для того щоб закріпити пряжку. Металеве кільце повинне залишитися у великій петлі, яка вийшла між швами.
5
Другий кінець тасьми зріжте під кутом і підпалити запальничкою, а потім шилом або товстою голкою виконайте в ньому кілька отворів на відстані два сантиметри (як на ременях).
6
Візьміть другий відрізок тасьми, обшийте його м'якою тканиною і з обох його сторін зробіть по петлі, рівній ширині тасьми.
7
Тепер візьміть довгу частину шлейки з пряжкою і Протягніть її в одну з петель другої деталі. Потім простягніть гострий кінець через петлю з металевим кільцем і знову просмикніть його в інший кінець другого відрізка. Залишилося вставити ремінь в пряжку і застебнути її. У вас вийшла та частина шлейки, яка одягається на тіло собаки .
8
Для того щоб зробити поводок, візьміть залишилася тасьму, відміряйте необхідну вам довжину плюс тридцять п'ять сантиметрів. З одного боку зробіть петлю для руки завдовжки не менше п'ятнадцяти сантиметрів. Для цього загніть кінець тасьми на потрібну вам довжину і пришити його. З протилежного боку закріпіть металеве кільце, протягнувши його в маленьку петельку і зашивши її. Всуньте карабін в кільце.