Як знищити мокриць. засіб від мокриць в будинку.

Мокриця - це дрібне ракоподібне. Тіло мокриці овальне, сірого або бурого кольору. У мокриць може бути більше 5 пар лап по сторонам черева. Живе мокриця в сирих місцях, в житлових приміщеннях її можна зустріти в туалеті або ванній, або ж на кухні. Харчуються мокриці мікроорганізмами і кімнатними рослинами.
Інструкція
1
Дуже неприємно побачити в своєму житлі така комаха. Тим більше, що мокриця є розповсюджувачем лишаїв і різних грибків, здатних завдати шкоди здоров'ю людини, тому знищити мокриць в житловому приміщенні потрібно незамедлітельно.Для боротьби з цими паразитами, в першу чергу, потрібно добре висушити приміщення. Сирість - середовище проживання мокриць, тому повітря в приміщенні повинен бути сухим. Можна в приміщенні поставити обігрівач, що висушує повітря, а якщо мокриці завелися у ванній, залишайте двері в цю кімнату відкритими.
2
Слід знати, що при хорошій вентиляції приміщення в ньому не заводяться комахи. Тому потрібно перевірити герметичність з'єднань санітарно-технічних комунікацій і вентиляцію. Ремонт та заміна сантехніки та труб іноді дають великий ефект у вирішенні проблеми з мокрицями.
3
Якщо мокриці з'явилися в оранжереї або теплиці, вони приносять багато шкоди рослинам. Щоб знищити мокриць, часто використовують їх схильність ховатися від денного світла в пухких предметах. В різних місцях приміщення на ніч розкидають сирі березові віники. Паразити масами заповзають у віники між прутами, як тільки починає світати. Варто тільки витрусити березовий віник над багаттям, і буде знищено велику кількість мокриць. Таким способом за короткий час можна знищити цілу колонію цих комах.
4
На ринку побутової хімії є засоби для знищення мокриць та інших побутових комах. Найефективнішим з них є «Тетрікс» (Нідерланди). Новим універсальним препаратом для боротьби з мокрицями, тарганами, блохами і мурахами є препарат «Таракс» російського виробництва.
5
У випадках, коли мокриць самостійно вивести не вдається, варто вдатися до послуг професійних дезінсектор.