Як відзначити день народження недорого. Як відсвяткувати день народження недорого але яскраво.

День народження - свято, що володіє яскравим індивідуальним шармом. Як святкувати цей знаменний день кожен визначає для себе сам. Кому подобається галаслива компанія і красивий ресторан, а хтось віддає перевагу провести цей день далеко від суєти. При бажанні можна влаштувати святкування дня народження з мінімальними затратами. Наприклад, влаштувати для себе улюбленого День Лені.
Вам знадобиться
  • Відключений телефон, делікатеси, ванна, свічки, повітряні кулі
Інструкція
1
Напередодні дня народження оголосіть усім знайомим, що ви будете недоступні весь день. Поздоровлення і подарунки можна отримати і на наступний день. Забезпечте собі інформаційну ізоляцію: ввечері відключіть телефон, будильник, дверний дзвінок, висмикніть з телевізора антену і відключіть радіо.
2
Заготовте напої та закуски з таким розрахунком, щоб ви могли протягом наступного дня харчуватися, не особливо себе обтяжуючи. Салатики, бутерброди, легке вино, фрукти - все це дозволить не просто вгамувати голод, але і побалувати себе делікатесами в цей винятковий день. Можна дозволити собі спробувати щось екзотичне.
3
Ранок дня народження проведіть у ліжку - гарненько виспіться, а після того, як прокинулися, просто поваляйтесь в ліжку. З вечора можна заготовити кави в термосі. Це дозволить побалувати себе чашкою кави, не встаючи з ліжка. Відчуйте повною мірою задоволення від байдикування.
4
Зробіть собі ванну з піною і ароматичними солями. Прикрасьте ванну кімнату запаленими свічками, включіть улюблену музику. Після прийняття ванни можете прийняти прохолодний душ - це дозволить підбадьоритися.
5
Якщо у вас завалявся диск з фільмом, який давно хотілося подивитися, але все не вистачало часу - день Льоні самий відповідний день для усунення цього прикрого непорозуміння. Теж відноситься до книг. Просто повалятися на дивані з цікавою книгою в руках - прекрасна релаксація, яка дозволить надовго зарядитися енергією.
6
Прикрасьте кімнату повітряними кулями. Велика кількість різнобарвних куль прекрасно піднімає настрій. Непоганою альтернативою можуть стати звичайні мильні бульбашки - дитяча забава подумки поверне вас у світ щасливого безтурботного дитинства.
7
Поворожіть. День народження - це своєрідний рубіж, віха. Гадати можна на чому завгодно: на каву, по книзі, по записочки. Поставтеся до результатів гадання з почуттям гумору - позитивний настрій дозволить вам створити позитивну матрицю розвитку майбутніх подій.
8
День можна завершити неспішної прогулянкою по парку. Сон після такої прогулянки буде міцним і спокійним - гідне завершення Дня Льоні, подарованого самому собі.
Зверніть увагу
Не варто занадто довго спати з ранку - пересип може обернутися млявістю і головним болем.
Корисна порада
Не варто займатися прибиранням і миттям посуду в день народження. Для цього є інші дні, більш прозаїчні.