Як зробити душовий куточок самому. Душовою куточок своїми руками.

Ремонт та облаштування будинку на власний смак і лад - справа справжніх чоловіків. Але в будь-якій справі потрібен навик і певна вправність. Навіть у пристрої простого сантехнічного споруди, такого як душовою куточок.
Інструкція
1
Для початку визначтеся, що вам все-таки потрібно своїми руками зробити - душовою куточок або душову кабіну. Багато ці поняття плутають, а насправді це зовсім різні речі. Душовою куточок - це спеціальний піддон під душову кабіну. Пам'ятайте, що установка кабіни в невентильованому приміщенні строго заборонена! Якщо всі необхідні застереження й умовності прийняті до відома, можна приступати.
2
Пригвинтите до піддону на довільній висоті ніжки в спеціально передбачених місцях. Пам'ятайте про те, що виставляти ніжки на максимальну висоту не рекомендується, якщо перепад статі так великий, то краще вирівняти його спеціальними засобами. Перевірте і прямоту кутів стін. Справа в тому, що якщо стіни не утворюють прямий кут, то між ними і піддоном залишиться щілина, в якій буде накопичуватися вода. Досягніть того, щоб краї піддону щільно прилягали до стін.
3
Встановіть сифон на строчную трубу, зливний отвір повинен точно збігатися з отвором в піддоні. Для ущільнення і герметизації використовуйте гумки, вони зазвичай йдуть в комплекті з сифоном.
4
Виставите піддон на ніжки. Будьте готові до того, що доведеться неодноразово його виймати і заново вставляти в поглиблення. Не поспішайте знімати захисну плівку з піддону.
5
Якщо ви вирішили, що кабіну так же будете встановлювати своїми силами, то розмітьте стіни під дюбелі і просвердлите під дюбелі отвори, відключивши попередньо ударний режим в управлінні електродрелі.Не поспішаючи накренився центри отворів, це потрібно, щоб свердло не виводила .
6
Встановіть дюбелі і прикріпіть після цього шурупами настінний профіль. Вмонтовуйте нерухомі елементи вузьких бічних стінок самої душовою кабіни. Обробіть стики силіконовим герметиком, намагайтеся, що б речовина не потрапляло на скло і піддон, інакше брудних слідів не уникнути.
7
Вмонтуйте нерухомі елементи вузьких бічних стінок самої душовою кабіни. Перед закріпленням навісьте дверки. Рекомендується виставити їх взаємне положення таким чином, щоб гумки ущільнювачів, коли ті будуть закриті, щільно прилягали до піддону. Душовою куточок готовий.
Зверніть увагу
Часто душовою куточок комплектується душовим піддоном, але також може бути проданий і без нього. Найчастіше душові куточки використовуються у ванних кімнатах, щоб зберегти концепцію дизайну і гармонійно влитися в інтер'єр, куточок на відміну від кабіни не виглядає як агрегат, а прозорий душовою куточок візуально не «з'їдає» простір, робить Вашу ванну кімнату як би більше ніж вона є . докладніше.
Корисна порада
Це самий спрощений варіант душової кабінки. Бокова стінка і дверцята кріпляться безпосередньо до стін. Головні складові куточка - піддон і дверки, огороджувальні місце для душа. Душовою куточок дуже практичний у використанні. Монтаж душового куточка варто почати в першу чергу з підготовки поверхні. Стяжка на підлозі і стіни повинні бути ідеально рівними для плитки і установки майбутньої конструкції. Душовою куточок своїми руками.