Як описувати географічне положення моря.

Ще зі шкільної лави всі прекрасно пам'ятають, що наша планета більшою мірою складається з води. Річки, моря, океани, складають гідросферу Землі. Вивчати Світовий океан варто зі складання географічного положення його об'єктів. Можна спробувати, наприклад, з моря. Море - вода з певними властивостями, є частиною океану, ізолюється від нього сушею.
Інструкція
1
Опис географічного положення моря необхідно почати з його назви. Також дуже цікавою та корисною інформацією буде історія відкриття. Наприклад, Карське море було відкрито лейтенантом Степаном Малигиним, під час експедиції на півострів Камчатка. Через льодів він був змушений зупинити свої судна на зимовий час в гирлі річки Кара. Звідси і з'явилася назва моря - Карське.
2
Після цього перейдіть до опису акваторії моря, вкажіть її масштаби. Також тут необхідно вказати загальну площу моря, середню і абсолютну глибину, рельєф дна. Можна уточнити місце положення щодо північній, південній, західній та східній сторін.
3
Далі опишіть особливості берегової лінії, розкажіть які держави омивають це море, а також в якій частині океану воно перебувати, які протоки має, і які річки в нього впадають. Якщо їх багато, то перерахувати потрібно все або ж вибрати найбільш великі.
4
Також варто написати і про морський клімат. Сюди входить опис середніх температур води і повітря взимку, влітку і в міжсезоння. Переважаючі вітру, циклони, шторми і хвилювання.
5
Не зайвим буде вказати особливості гідрологічного режиму. Наприклад, припливи Карського моря півдобові, їх висота дорівнює близько 70 см. Море майже цілий рік покрито льодами, їх освіта починається на початку осені. Додайте інформацію та про острови. Опишіть розміри, форму, будь-які особливості, а також перерахуйте мешканців, що населяють їх.
6
Потім вкажіть морські ресурси. Тут потрібно розповісти про флору і фауну, ступеня солоності моря, багатство підводного світу. Далі напишіть, як людина використовує ресурси моря. Розкажіть про судноплавство, корисних копалин, рибальстві, туристичні маршрути, курортах.
7
В кінці опису географічного положення моря підведіть підсумок. Тут можна написати про те, наскільки важливо рас положення моря для найближчих країн, а також наскільки воно корисне в світовому масштабі.