Як зробити шию довші. Як зробити красиву шию.

У багатьох культурах світу довга шия є певним еталоном краси і жіночої привабливості. Адже недарма красиву шию називають лебединою, порівнюючи її з довгою і витонченої шиєю цієї царственої птиці. Довжина і форма шиї, поза всяким сумнівом, залежить від спадковості, проте все ж є кілька способів поліпшити дане природою.
Інструкція
1
Шия видає вік швидше, ніж будь-яка інша частина тіла. Крім того, їй потрібно більш дбайливий догляд. Щоб запобігти раннє старіння, доглядайте за нею щодня. Очищайте м'якими спеціальними засобами, наносите живильний крем. Побалуйте вашу шийку масками. Наприклад, молочно-виноградної. Візьміть молоко і сік винограду в рівній кількості. Ретельно перемішайте. Змочіть цієї чарівної сумішшю ватяні диски і прикладіть до шиї. Потім зверху покладіть рушник. Вийде щось на зразок компресу. Через двадцять хвилин зніміть маску. Шкіру намажте живильним кремом на основі кісточкових олій.
2
Чудово позначається на стані шкіри шиї та змащування її «цілющим» льодом. Заморозьте відвари різних трав (наприклад, липового цвіту, шавлії, м'яти) і цими кубиками льоду протирайте шию . Результат не змусить себе чекати.
3
Зміцнити м'язи шиї і позбутися від другого підборіддя можна за допомогою нескладних вправ. Повертайте голову повільно вправо і торкніться підборіддям плеча. Само плече не піднімайте. Повторіть те ж саме в іншу сторону. Зробіть по десять разів на кожну сторону. Потім знову поверніть голову повільно вправо, але тепер підійміть її вщерть. Повторіть це рух п'ять разів, і зробіть те ж саме в іншу сторону. Сядьте за стіл і зіпріться в нього ліктями. Спочатку тягніть шию вгору в одну сторону, а потім в іншу.
4
Після вправ зробіть гарячий компрес. Намочіть рушник в гарячій воді і, притримуючи його двома руками, в буквальному сенсі бийте себе по підборіддю.
5
Уміло підібрана, зачіска також допоможе візуально подовжити шию і приховати невеликі проблеми. Якщо у вас коротка шия, то вам рекомендуються зачіски з вимощеними вгору волоссям. Таке укладання допоможе зробити шию візуально довшими. При цьому важливо, щоб у зачіски були вертикальні лінії, це також зорово збільшить довжину шиї. Слід уникати дуже коротких стрижок або зачісок з великим об'ємом в області шиї. У цій зоні найкраще підстригти волосся у вигляді подовженого «мису».
6
Зробити шию більш витонченої допоможуть правильно підібрані аксесуари та одяг. Довга нитка бус або кулон зорово подовжить занадто коротку шию . А якщо ви розстебне кілька верхніх гудзиків на блузці, то це зробить вашу шийку граціозніше. Зверніть увагу, що водолазки і високі коміри роблять шию коротше.