Як видалити повітряну пробку в ВАЗ. ваз 2106 система охолодження пробки.

Причин для утворення повітряної пробки в системі охолодження двигуна існує, як мінімум три: перша - в результаті заміни антифризу, друга - це перегрів мотора і третя - порушення герметичності в місцях з'єднань патрубків. Але в кожному разі циркуляцію рідини необхідно відновити, інакше їздити на машині буде просто неможливо.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
За законами фізики повітря, виділяючись з рідкого середовища, завжди прагне вгору. Тому він буде накопичуватися в самій верхній точці системи охолодження будь-якого двигуна, створюючи там пробку , незалежно від марки виробника автомобіля. І перед початком процедури з його видалення і відновленню циркуляційного процесу у водяній сорочці, ці місця нам і треба визначити.
2
В автомобілях Волзького автозаводу з приводом на задні колеса повітря накопичується в радіаторі нагрівника салону і у всмоктуючому колекторі. І, якщо водяний насос системи охолодження не зміг продавити через пробку антифриз, то помпі треба допомогти.
3
Для відновлення циркуляції рідини у водяній сорочці: - зніміть кришку з розширювального бачка, - повністю відкрийте кран отопітеля салону, - запустите, і через хвилину заглушите двигун; - викруткою послабте затяжку хомута на верхньому патрубку радіатора опалювача, - посуньте патрубок рукою і, випустивши повітря з печі, знову надіньте його на місце, після чого затягніть там хомут; - за допомогою викрутки послабте затяжку хомута на гумовому шлангу, приєднаному до штуцера всмоктуючого колектора, нижче карбюратора; - випустіть повітря, зрушивши шланг, і після того як з нього потече рідина, відновіть з'єднання в даному місці.
4
В передньопривідних автомобілях тольяттінського виробництва, обладнаних інжекторними двигунами, для видалення пробки з системи охолодження досить від'єднати патрубок від дросельного вузла і стравити все повітря.
5
Долийте антифриз в розширювальний бачок, закрийте на ньому кришку і запустіть двигун. Кілька разів натисніть на педаль акселератора, збільшуючи частоту оборотів, потім дайте машині попрацювати хвилин десять на холостих обертах. Прогрійте мотор до робочої температури і переконайтеся у відновленні циркуляції в системі охолодження. Для цього можна включити вентилятор обігрівача. Якщо потік повітря гарячий - поставлена задача виконана.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nr58Kl7mfIU