Як зняти щітки генератора.

Часта причина відмови генератора виробляти електроенергію для «життєзабезпечення» бортових систем автомобіля, в більшості випадків криється в слабкому натягу ременя або в неприпустимому зношенні графітових щіток. Щоб відновити його працездатність досить підтягти привід або замінити струмознімальних деталі.
Вам знадобиться
  • - торцевої ключ на 8 мм,
  • - викрутка.
Інструкція
1
Починаючи з 1988 року, вітчизняні автомобілі стали обладнуватися генератора ми 37.3701, прийшовши на зміну Г-222. Принципових конструктивних відмінностей в обох пристроях практично немає, за винятком того, що в останніх розробках - з'явилися додатково три діода.
2
На двигуні генератор монтується з правого боку, під вихлопним колектором. У передній і задній кришках, відлитих з легкого алюмінієвого сплаву, є вушка для його нижнього кріплення, в які вставлено обгумовані буферні втулки, завдяки яким знижується ризик поломки корпусу пристрою під час затяжки болта на кронштейні.
3
У верхній частині передньої кришки генератора вкручена металева шпилька М10Х1,5, призначена для закріплення пристрою гайкою в певному місці на натяжна планці.
4
Приводом для нього служить прогумований клиновидний ремінь, котрий поєднує шківи коленвала, водяного насоса і генератора , натяг якого здійснюється з таким розрахунком, щоб в момент додатки на нього зверху зусилля, рівного 10 кгс, він прогинався не більше, ніж на півтора сантиметра.
5
Для того, щоб перевірити технічний стан струмоз'ємних графітових щіток генератора , відкрутіть болти кріплення діелектричного корпусу, в якому вони розміщені, та від'єднайте від них проводку.
6
Вийміть щеткодержатель разом з регулятором напруги з корпусу пристрою і огляньте струмозйомники. Потім натисніть на них пальцем: вони повинні легко і вільно переміщатися в пазах за рахунок зворотних пружин всередині держателя. Мінімальна довжина щіток дорівнює п'яти міліметрів, що є гранично допустимою нормою їх зносу.
7
Якщо довжина щіток коротше зазначених параметрів, або наближається до них, або їх переміщення в пазах утруднене, так само як і виявлення у них механічних пошкоджень - все перераховане вимагає безумовної їх заміни.