Як виставити запалювання на КамАЗі. Регулювання запалювання на КамАЗі.

Дизельний мотор, займання паливної суміші в якому відбувається виключно за рахунок стиснення і зростання тиску в робочому циліндрі, дуже чутливий до моменту упорскування, званого в ужитку «запалюванням». Простота конструкції, надійність і довговічність подібних двигунів завоювали гідне повагу в професійному середовищі автомобілістів.
Вам знадобиться
  • - автомобіль КАМАЗ,
  • - паливний насос високого тиску,
  • - металевий стержень діаметром 10 мм, довжиною 30-40 см,
  • - гайковий ключ на 17 мм.
Інструкція
1
Незважаючи на простоту конструкції дизельного двигуна, компоненти його паливної апаратури є високоточними приладами, і під час монтування ТНВД V-образного типу на моторі вимагає бездоганного визначення кута моменту уприскування форсункою дизпалива в робочий циліндр на такті стиснення. Помилка ціною в один градус може спровокувати вихід силового агрегату з ладу і спричинити за собою проведення його капітального ремонту.
2
Технологія монтажу паливного насоса високого тиску з одночасною установкою кута моменту упорскування полягає в наступній послідовності дій: - підійміть кабіну і заклацніть фіксатор на опорній стійці, - з лівого боку двигуна, зверху, в задній його частині, знайдіть на корпусі кожуха маховика механічний пристрій, шток якого необхідно підняти і повернути на 90 градусів, після чого опустити в наявну в його корпусі проріз; - знизу машини, на кожусі маховика, ключем на 17 мм відкрутите два болта і зніміть брудозахисні щиток; - вставте металевий стрижень через проріз кожуха в отвір маховика і повертайте коленвал двигуна зліва направо до тих пір, поки шток фіксатора зверху не заблокує подальше його переміщення; - перевірте положення вала привода паливного насоса, розташованого в розвалі блоку циліндрів двигуна (зверху); - в тому випадку, коли приводная муфта ТНВД повернута настановної шкалою вгору, тоді сумістите нульову мітку приводу з рискою на фланці паливного насоса і затягніть два кріпильні болти; - в іншому випадку, стопор піднімається, і колінвал двигуна провертається на один оборот, і потім знову виконуються вищеописані дії.
3
Після затяжки болтів приводний муфти на фланці ТНВД, стопор маховика піднімається вгору, повертається на 90 градусів і опускається в паз. Знизу на кожусі маховика встановлюється грязезащитний щиток. Після чого кабіна вантажівки опускається, і фіксатори піднімаються у верхнє положення.