Як підсилити ресори на газелі. Як поставити додатковий ресори на газель.

З часом ресори руйнуються, автомобіль починає просідати і його вантажопідйомність знижується. Тому для власників автомобілів ГАЗ малої вантажопідйомності посилення ресор актуально. З точки зору сучасного автомобілебудування на «Газелі» застосована архаїчна залежна підвіска всіх коліс. Її схема проста: і спереду, і ззаду на поздовжніх ресорах встановлена цільна балка моста.
Інструкція
1
Обмеження максимальної маси перевезеного вантажу встановлюється заводом виробником на кожен автомобіль. Посилення задньої і передньої ресор додає приблизно до 500 кг. Також посилення ресори доцільно при подовженні шасі автомобілів для збільшення надійності служби подовженою бази при повній загрузке.Пять основних і три додаткових аркуша-підресорник входять до складу ресори задньої підвіски «Газелі». А в передній підвісці автомобіля ресори стиснення, встановлені на рамі, грають роль додаткових лістов.Чтоби уникнути небажаних наслідків, заздалегідь наростите загальна кількість аркушів задніх ресор, а при бажанні і передніх. Ця зміна принесе ще один плюс - збільшиться стійкість навантаженого фургона або кузова.
2
Не захоплюйтеся кількістю додаються аркушів, все має бути в міру. Ударне навантаження може піти на більш дорогі сполуки або вузли автомобіля, бо надто жорстка підвіска не поглинатиме численні дефекти наших дорог.Передняя з задньої ресори в зборі взаємозамінні: зношені задні ресори у старих машин можна поставити замість передніх, а на їх місце купити нові .
3
Серед поломок «Газелі» трапляється досить серйозний дефект: обидва мости перестають бути рівними один одному і тому кріплення моста до ресори слабшає. Автомобіль втрачає курсову стійкість, зношуються шини. Водії, помітивши недобре, шукають причину зниження керованості в роботі рульового керування або регулюють кути установки колес.На насправді точно виміряйте відстань між переднім і заднім колесами правого і лівого бортів. Причиною перекосу мостів у уживаної машини можуть бути, наприклад, якщо при ремонті моста гайки драбин були погано підтягнуті або автомобіль побував в ДТП.
4
Поломка центрового болта ресори - ще одна причина перекосу моста. Якщо міст «відвело», обов'язково перевірте, чи цілий болт. Новий болт хоч і коштує копійки, але ремонт буде непростим. Слід зробити «перебирання» ресори, бо корінний лист ресори через поломку болта зміщується.