Як включити лінійний вхід. для чого потрібен лінійний вхід.

Лінійний вхід (Line In) - це вхід будь-якого пристрою (не тільки електронного), у якого рівень вихідного сигналу пропорційний рівню вхідного. Іншими словами, це вхід, потрапляючи в який сигнал (за замовчуванням) майже ніяк не обробляється. На звукових картах комп'ютерів лінійний вхід звичайно являє собою роз'єм типу «джек» блакитного кольору. Використовується для підключення до звукової карти гітари, CD плеєра, радіоприймача та інших пристроїв, сигнал на виході яких не потребує додаткової обробки.
Інструкція
1
Лінійний вхід зазвичай включений за замовчуванням, а якщо при підключенні пристрою ви не чуєте звуку, то потрібно переконатися в наступному: - чи встановлені драйвера на вашу звукову карту? - Чи не встановлено лінійний вхід як лінійний (для деяких утиліт звукових карт )? - виведена чи його гучність в мікшері?
2
Що стосується драйверів, то вони повинні поставлятися на диску разом із звуковою картою, або бути попередньо встановлені на вашому комп'ютері (якщо він новий). В іншому випадку, потрібно дізнатися модель звукової карти і завантажити необхідний драйвер з Інтернету.
3
Для деяких виробників обладнання, разом з драйверами встановлюються спеціальні утиліти, розширені аналоги мікшера Windows. Наприклад, Realtek. В таких випадках потрібно запустити дану програму і подивитися, активований чи лінійний вхід. Ярлик цієї програми, як правило, знаходиться в системному треї поряд з годинником. У вікні налаштувань, слід поставити галочку або натиснути кнопку «включити» поруч з іконкою лінійного входу (блакитний вхід). Після цього, він повинен включитися. У цій же програмі відкрийте мікшер або перейдіть у відповідний розділ налаштувань. Тут потрібно подивитися, щоб регулятор гучності, відповідний лінійному входу, було піднято. В іншому випадку, підняти його.
4
Якщо у вас не встановлено додаткових утиліт, або ви не знаєте, як їх запустити, можна скористатися системним мікшером. Він розташовується за адресою: Для Windows XP: Пуск> Налаштування> Панель управління> Звуки і аудіопристрої> вкладка: Гучність> Додатково ... Відкриється вікно системного мікшера. Знайдіть напис «Лін. вхід ». Під нею ви побачите шкалу гучності і віконце для галочки з написом «Вимк». Галку поруч з цим написом необхідно зняти, а повзунок гучності посунути на необхідний вам рівень громкості.Для Windows 7: Пуск> Панель керування> Устаткування та звук> під написом «Звук» натиснути: «настройка гучності». Далі під написом «Лінійний вхід» підняти повзунок гучності до необхідного рівня.
Додавання лінійного входу аудіопристроем дозволить використовувати його в якості активної акустичної системи для комп'ютера. Ви зможете прослуховувати сигнал із звукової карти, наприклад, через приймач або магнітолу.
Інструкція
1
Вимкніть пристрій, який ви хочете перетворити в комп'ютерні колонки, від мережі. Відкрийте його корпус. Просвердлите в задній стінці отвір для кабелю, по якому буде подаватися звуковий сигнал.
2
Візьміть навушники, у яких зіпсовані динаміки, але цілий кабель. Відріжте динаміки, а що йдуть до них дроти залудити. Не використовуйте для їх зачистки запальничку або ніж - в першому випадку вони можуть перестати лудіться, а в другому опиняться пошкоджені. Притисніть їх до дерев'яної дощечці паяльником, рясно вкритим каніфоллю, і ізоляція буде знята з проводів без їх пошкодження. Після цього залудити їх звичайним чином.
3
Просмикніть кабель через отвір в корпусі, пророблене в ході виконання першого кроку. З внутрішньої сторони зав'яжіть його вузлом, щоб випадково не висмикнути. Залиште при всередині залишок кабелю достатньої довжини. Жовті або сірі дроти з'єднайте разом і підключіть до загального проводу аудіопристрої. Знайдіть у ньому регулятор гучності. Підключіть синій або зелений провід до входу регулятора гучності одного з каналів через конденсатор на 0,1 мікрофарад, а помаранчевий або червоний - через такий же конденсатор до входу регулятора іншого каналу. Якщо пристрій монофонічне, підключіть тільки один з проводів, а другий ізолюйте (або навіть не зачищайте і не лудіте). Конденсатор в цьому випадку знадобиться тільки один.
4
Зберіть аудіопристр, встановіть регулятор гучності на нуль, підключіть його до комп'ютера і мережі, запустіть програвання будь-якого звуку, після чого регуляторів встановіть бажану гучність. На самому пристрої виберіть режим, при якому підсилювач включений, але будь-якої сигнал від вбудованих джерел на нього не надходить. Якщо монітор трубковий, а динаміки приймача або магнітоли не мають магнітної екранировки, встановіть прилад подалі від монітора. Також не розташовуйте поряд з ним магнітні носії інформації.
Зверніть увагу
Чи не працюйте під напругою.