Як наклеїти самоклеящуюся плівку.

У всіх предметів є свій термін. Так і меблі не вічна. Потерті дверки кухонного шафи, обдерті куточки передпокою і непоказні книжкові полиці. Пожвавите їх! Але ви скажете: "Немає грошей на реставрацію". Є бюджетний і в той же час надійний варіант - самоклеящаяся плівка. З її допомогою можна оновити будь-який предмет інтер'єру. Навіть холодильник.
Вам знадобиться
  • Самоклеящаяся плівка,
  • Гумовий шпатель,
  • Ножиці,
  • Лінійка,
  • Олівець або кулькова ручка,
  • Голка,
  • Ганчірка,
  • Засіб,
  • Грунтовка.
Інструкція
1
Ви вирішили змінити свій інтер'єр, внести в нього кольору або може бути просто надати охайний вид коханому шафі. Почніть з підготовки. Разом з плівкою купите в будівельному магазині спеціальний гумовий шпатель. З ним вам легше буде розгладжувати плівку на поверхні. Потім наріжте плівку на потрібні шматки, але не забудьте залишити припуски по краях. Тепер підготуйте поверхню до роботи. Очистіть її від бруду, жирних плям. Усуньте нерівності. В деяких випадках є сенс видалити старе покриття і обробити поверхню ґрунтовкою.
2
Етап другий - наклеювання плівки. Відігніть захисний папір на два сантиметри від краю. Відріжте її. Прикладіть плівку до поверхні (пам'ятаєте про припуски) і рівномірно прикріпіть. Щільно притисніть до поверхні гумовий шпатель і рухайтеся до краю. Не робіть різких рухів, плівка може нерівно лягти. Якщо у вас утворюються пухирці, проткніть їх голкою і пройдіться по місцю проколу гумовим шпателем. Далі відірвіть ще 4-5 сантиметрів захисного паперу та прожедайте процедуру. Не поспішайте. Приклеюйте плівку поступово, допомагаючи собі гумовим шпателем. Коли основна поверхню обклеєна, можна приступати до обробки країв. Акуратно загинайте залишки плівки, також розгладжуючи її шпателем. При необхідності робіть надрізи, щоб плівка лягала більш рівномірно.
3
Третій етап - закріплення результату. Щоб ваша оновлена меблі прослужила вам якомога довше, покрийте її лаком. Намагайтеся нанести розчин тонким шаром. Уникайте патьоків і нерівностей, тоді ваш оновлений шафа прослужить вам довго. За допомогою самоклеїться плівки можна також оновити і стіни в кімнаті. Наприклад, в дитячій. Для таких випадків є спеціальні покриття, на яких можна малювати. Стіну, так само як і поверхня меблів, перед початком робіт варто обробити. Механізм наклеювання плівки на стіну той же, що і на шафу.
Зверніть увагу
Вибирати плівку варто дуже уважно. Зверніть увагу не тільки на розміри, а й якість матеріалу. Стандартна плівка (частіше використовується для стін), особлива (для реставрації меблів). Існує так само спеціальна плівка для письма та малювання (що приємно здивує ваших дітей).
Корисна порада
Не варто відклеювати все захисний папір відразу. Так ви ризикуєте зіпсувати плівку. Фіксуйте її на поверхні поступово.