Як замінити акумулятор в машині.

Акумуляторна батарея знаходиться в підкапотному просторі в лівому або правому куті автомобіля, залежно від марки і має досить обмежені ресурси. Однак акумулятор є незамінне важливою частиною автомобіля, він виконує всі функції живлення електричної частини машини. Але з часом ваш автомобіль може просто напросто не завестися, через низької щільності електроліту в акумуляторі. Тому потрібно вчасно провести заміну акумулятора в машині, щоб не відчувати проблем і складнощів з вашим залізним конем.
Вам знадобиться
  • - Ключ на 10,
  • - гумові рукавички,
  • - накидний ключ на 13,
  • - подовжувач,
  • - комірець.
Інструкція
1
Перед тим як від'єднати наконечники від акумуляторних клем, потрібно переконатися в тому, що ключ знаходиться в положенні «АСС» в замку запалювання. А краще витягніть ключ із замка запалювання для запобігання проблем і виходу електронного обладнання з ладу.
2
Після цього потрібно оглянути батарею і переконатися в тому, що пошкодження корпусу відсутні. Якщо ж ви помітили пошкодження акумулятора, обов'язково одягніть гумові рукавички щоб уникнути хімічного пошкодження і роз'їдання шкіри рук через вплив електроліту.
3
Візьміть ріжковий ключ на 10 і відкрутіть їм клему акумулятора зі знаком «-». Після цього зніміть червоний захисний чохол з клеми з позитивним знаком і ослабте затяжку з клеми зі знаком «+».
4
На більшості автомобілів акумулятор кріпиться особливої пластиною в нижній частині, тому її потрібно буде відгвинтити. Для цього вам буде потрібно накидний ключ на 13 з воротком і подовжувачем. Відкрутіть болти до самого кінця і зніміть пластину. Насправді скупа пластина анітрохи не впливає на стійкість акумулятора, тому більшість автовласників заздалегідь знімають цю пластину.
5
Тепер потрібно обережно зняти старий акумулятор. Візьміть тонку наждачний шкірку і пройдіться їй по всіх клем, для того, щоб видалити всі сліди окислення і отримати хороший контакт з новою батареєю.
6
Залишилося лише встановити новий акумулятор і під'єднати всі деталі в зворотному порядку. Зверніть увагу на те, що потрібно обов'язково дотримуватися порядку приєднання проводів. Спочатку потрібно під'єднати провід до клеми з позитивним знаком, а потім до клеми з негативним знаком. Якщо зробити все навпаки, то можна отримати збій електричної системи автомобіля.
Корисна порада
Старий акумулятор не варто викидати, його можна буде підзарядити або здати в спеціальну прийомку за невеликі гроші.