Як перевести радіотелефон в тональний режим. телефон не переходить з тонального режиму.

Кожен з нас хоча б одного разу чув "переведіть телефон в режим тонального набору". І був упевнений, що для цього потрібно натиснути клавішу "*". Однак, не для всіх телефонів ця маніпуляція однаково результативна.
Вам знадобиться
  • телефонний апарат
  • інструкція з користування телефонним апаратом
Інструкція
1
Перевірити включення тонового режим а можна натисканням будь-якої кнопки телефону при піднятій слухавці. Можливо, ваш апарат вже знаходиться в режим е тонального набору. Прислухайтеся до звуків, які він видає при наборі номера. Якщо це короткі сигнали, значить режим дійсно тоновий. Якщо ж у трубці телефону ви чуєте короткі клацання, набір імпульсний. Значить, ви не зможете скористатися деякими інтерактивними функціями.
2
Для перемикання деяких телефонів в режим тонального набору не достатньо просто натиснути клавішу. Необхідна зафіксувати її на 1-2 секунди. Спробуйте потримати кнопку "*" або "#" деякий час. Потім подивіться на екран свого радіо телефону. На ньому повинна з'явитися відповідний напис: "tone" або "t". Якщо напис не з'явилася, знову прислухайтеся до звуків, які видає телефон при натискання кнопок. На деяких телефонних апаратах розташовані клавіші/перемикачі "tone" або "т" і "і". У таких телефонах просто виберете потрібний режим (імпульсний/тоновий). Перемикачі можуть знаходиться збоку або знизу бази/трубки. Існує безліч телефонів з індивідуальним способом перемикання в режим тонального набору. Наприклад, послідовне натискання клавіш "*" "-" або "-" "*" "-". Тональний режим включений.
3
Якщо жодна з комбінацій не допомогла перемкнути ваш радіо телефон в режим тонального набору, вивчіть уважно меню вашого апарату. У багатьох переключення з одного режим а на іншій відбувається в налаштуваннях трубки. Відкрийте меню, виберіть відповідний пункт (тональний/імпульсний режим ), натисніть "ок". Якщо ж вам не підійшов жоден із способів, уважно читайте інструкцію до вашого телефону. Можливо, він індивідуальний. Крім того, не правильне поводження з ним може призвести до небажаної зміни деяких функцій.
Зверніть увагу
Можливо, ваш телефон завжди працює в режимі тонального набору.
Корисна порада
Перед початком роботи з телефоном уважно вивчіть інструкцію до нього. Будь-які невірні дії можуть призвести до його поломки.