Як зробити електрогітару. Як намалювати електрогітару олівцем.

Виготовлення електрогітари здається дешевою альтернативою покупці готового інструменту. Часто за невелику суму можна купити хорошу гітару, але якщо ж ви хочете зробити власний інструмент для душі, запасіться терпінням і деякими матеріалами.
Вам знадобиться
  • Підготовлена деревина (для деки - клен, ясен, червоне дерево, вільха, липа; для грифа - клен, червоне дерево; для накладки - слива, груша, клен, горіх, палісандр, чорне дерево, шпон для головки грифа - практично будь-яка красива деревина, для корпуса - клен, ясен, червоне дерево);
  • Фурнітура;
  • Електроніка (датчики сингл-койл, хамбакер);
  • Інструменти ( електролобзик, шліфувальна машина і стрічки різних зернистостей: P36 (40), P60, P80, P100, фрезерувальна машинка і пряма фреза, електродриль і свердла по металу 9 мм, 6 мм, 3 мм, 2 мм, по дереву 12 мм, 22 мм , 19 мм, 26 мм. Бур по бетону 8 мм, компресорна установка, до неї краскопульт і банки з фарбою або лаком, рубанок, шерхебель, скобель, столярні струбцини, плоскогубці, викрутки хрестові, кусачки, молоток, лобзик ручний, ніж, напилки , пилка з чистим різом та широким полотном для прямих відрізів, з вузьким полотном).
Інструкція
1
Підготуйте приміщення для роботи. У ньому повинна бути постійна температура і вологість. Зміни фізичних показників можуть привести до деформації деревини.
2
Підготуйте деревину для корпусу і виріжте форму. Коли вона почне висихати, обробіть її рубанком і шлифмашинкой.
3
При бажанні для краси намалюйте «ефи» на шаблоні і виріжте. Потім перенесіть на корпус і виріжте фрезером.
4
Зробіть отвір під джек і звукосниматели. З'єднайте всі поглиблення між собою. Зробіть отвір, з'єднайте його з хамбакером. Через вибірку під гриф з'єднайте сингл з хамбакером. Зробіть отвори під потенціометри і перемикач.
5
Зробіть паз під гриф: спочатку розмітьте олівцем, а потім виріжте, користуючись обмежувачем.
6
Виготовте гриф. Склейте його з двох шарів (сам гриф і накладка). Відшліфуйте його. Напилком оформите вигини, в залежності від призначення гітари.
7
Виготовте головку грифа, краще під кутом до нього. Всі отвори випилюють ручним лобзиком. Не забудьте про отвори для кілочків.
8
Зробіть отвори під лади. Відстань між ними залежить від довжини мензури і типу гітари.
9
Вбийте лади. Надайте їм радіус накладки, скосите з боків напилком і вирівняйте шкіркою.
10
З'єднайте гриф і головку, потім - гриф і корпус.
11
Пофарбуйте гітару. Спочатку ґрунтовкою, потім два шари фарби, потім заключний шар лаку. Кожен шар повинен висохнути перед нанесенням наступного.
12
впаяли електроніку. Уникайте перегріву елементів.
13
Отстройте мензуру, натягніть струни. Електрогітара готова.
Хто сказав, що електрогітара повинна відтягувати шию, ревіти ієрихонської трубою при дотику до струн і складатися з дерева та електроніки? Вона може лежати в кишені, зовсім не мати струн, і на ремені у неї може висіти кільце з ключами. А зроблена буде така гітара з великих гранованих намистин різного кольору.
Вам знадобиться
  • Грановані намистини 5 * 7 мм різних кольорів;
  • Дріт 0.05 мм;
  • Трохи бісеру в тон бусинам або шматочок шкіри (шкірозамінника) 5 * 100 мм;
  • Кільце від брелока.
Інструкція
1
Почніть плетіння з верхньої деки гітари. Для цього наберіть на дріт п'ять намистин, через першу пройдіть двічі. Затягніть вийшов гурток. Далі наберіть на один кінець дроту три намистини, на другий дві. Другим кінцем пройдіть через крайню намистину першого кінця (знову повинен вийти гурток) і затягніть. Зробіть ще один гурток на шість намистин. Для заключного гуртка першого ряду на один кінець наберіть три намистини. Іншим візьміть одну намистину і пройдіть крайню намистину першого кінця.
2
Наберіть наступні ряди відповідно до схеми. Можете зробити всю передню деку однотонною, а можете придумати який-небудь орнамент. Але ця модель не передбачає наявності струн. Врахуйте, що коричневі намистини в середині верхнього ряду - це перші дві намистини грифа.
3
Сплетіть гриф. Перший гурток складатиметься з п'яти намистин (кінці дроту схрещуються на середній), решта по чотири. Звичайно, краще зробіть гриф не таким кольором, як деку.
4
Сплетя гриф потрібної довжини, приступайте до плетіння головки. Оскільки вона в багатьох електрогітар скошена вбік, намистини справа або зліва повинні бути меншого діаметру (головка скосив убік намистин меншого діаметра).
5
Сплетіть точно таку ж конструкцію в менш яскравою гамі. Це буде задня частина гітари.
6
Підготуйте ремінь для гітари і кільце для ключів. Якщо ремінь з бісеру, то сплетіть ланцюжок в техніці «хрест» раза в півтора-два більше довжини гітари. Закріпіть кільце на ремені.
7
З'єднайте передню і задню частини гітари. Внизу справа (обличчям до вас) і на маківці грифа скріпляйте і кінці ременя.
8
Сховайте кінці дротів і ниток. Надіньте ключі на кільце.