Як зробити свою дитячу групу.

В основі створення дитячої групи лежать одвічні людські цінності такі, як взаємна любов і розуміння, взаємодопомога і взаємовиручка. Прообразом групи є сім'я з правильними життєвими устоями: повага дітьми батьків, і навпаки - батьками дітей, увага один до одного, вміння спільно протистояти життєвим труднощам, взаємна підтримка.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили організувати дитячу групу на дому, то вам необхідно буде подумати над вирішенням таких завдань. По-перше, як організувати доброзичливу атмосферу спілкування дітей, навчити їх безконфліктному взаємодії. По-друге, як створити сприятливі умови для розвитку в кожній дитині прагнень і талантів. По-третє, як організувати загальноосвітній процес для старших дітей, щоб прищепити любов до навчання, інтерес до пізнання нового і здатність зацікавити молодших.
2
Потрібно проводити творчі, музичні, спортивні заняття, а також заняття з рукоділля. В процесі них з'ясовуються нахили і здібності кожної дитини.
3
Необхідно продумати спільні заняття, вони сприяють згуртованості дітей, привчають їх допомагати один одному для досягнення спільної мети, одночасно дозволяючи кожній дитині проявити свої уподобання та вміння. Яскравим прикладом такого духовного єднання дітей у групі є організація всіляких свят і ранків з підготовкою виступів і прикрасою святкового залу. Спільне приготування їжі також об'єднує дітей, доставляючи їм задоволення.
4
Дітям слід давати більше свободи у творчості, надавати право вибору кожному свого способу досягнення мети. Тільки таким шляхом всі дитячі досягнення будуть приносити радість дітям і їх батькам, і стимулювати їх прагнення до нових досягнень. Важливо підтримувати авторитет батьків і сімейних цінностей, сім'я - основа всіх взаємин у майбутньому і в групі дитячого саду, в тому числі.
5
Для батьків необхідно організовувати збори, практичні заняття на теми виховання дітей та розвитку взаємин дітей і дорослих. Це допомагає їм аналізувати своє ставлення до дитини і коригувати методи воспітанія.Еслі ви зможете створити в своїй групі атмосферу творення і свободи творчості, то здібності і таланти кожної дитини будуть розвиватися швидше, і в такій групі виростуть щасливі й успішні в майбутньому діти.