Як побудувати Мансандра.

Споруда мансарди може бути дуже вигідна. Не секрет, що вартість даху будинку складає 30 відсотків від загальної вартості будови. Устаткування мансарди дає можливість отримати ще один практично повноцінний поверх за ті ж гроші.
Вам знадобиться
  • - проект;
  • - будівельні матеріали (дошки, вагонка, ДСП і т.д.);
  • - кріплення та інструменти;
  • - матеріали -Утеплювач;
  • - оздоблювальні матеріали (шпаклівка, фарба, шпалери і т.д.).
Інструкція
1
Підготовка проекту. Проект мансарди дуже просто підготувати самостійно, не витрачаючи і без того не зайві гроші з сімейного бюджету. Але якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, довірте його розробку професійного архітектора. Це буде недорого коштувати, зате допоможе уникнути істотних помилок.
2
Чорнові роботи та утеплення. Будівництво мансарди починається з установки кроквяних стійок. Стійки являють собою каркас мансардного кімнати. Утеплювач, наприклад, пінопласт, прикріплюється до внутрішніх стін даху ще до монтажу каркасу.
3
Стеля, стіни, підлогу. Для стін і стелі краще взяти легкі будматеріали, щоб не обтяжувати дах. До стеновому і стельового каркаса прикріплюють листи вагонки або фанери. Такого матеріалу буде цілком достатньо для будівництва верхній частині мансардного кімнати. Для підлоги краще вибрати традиційну соснову дошку для підлоги, тому що навантаження на мансардні підлоги нічим не відрізняється від навантаження на звичайний підлогу.
4
Оздоблювальні роботи. Оздоблювальні роботи мансардного поверху виробляються таким же способом, як і в будь-якому іншому приміщенні. Потрібно врахувати тільки те, що матеріали повинні бути більш влагоустойчивими, тому краще віддати перевагу не шпалерам, а фарбі або декоративної штукатурки.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що мансарда - це зазвичай річний поверх. Для використання його в холодну пору року потрібно проводити опалення, що зажадає від вас додаткових витрат і завчасної розробки ще одного проекту.
Корисна порада
Якщо ви прилаштовують мансардний поверх або будуєте новий будинок з мансардою, то дах краще відразу проектувати з урахуванням того, що в ній буде знаходитися житлове приміщення. Щоб уникнути скупчування вологи на поверсі, слід продумати правильну систему вентиляції.