Як скласти резюме для роботи бухгалтером. резюме для влаштування на роботу бухгалтером.

Вірний спосіб прорекламувати себе і справити перше враження на роботодавця - це ваше резюме . Те, як ви опишіть себе, і визначить подальше просування кар'єри. Адже показати всі свої вміння відразу не вийде. Але правильно описавши їх, можна виділитися серед конкурентів.
Вам знадобиться
  • папір формату A4, комп'ютер, принтер, інтернет.
Інструкція
1
Перший пункт резюме - основні дані: прізвище, ім'я, по батькові; дата народження; сімейний стан; громадянство; контактний телефон та електронну адресу.
2
Бажана посада. Чи не розкидайтеся в своїх пристрастях. Визначтеся, яка саме вакансія вас цікавить і пишіть конкретно її.
3
Освіта. Вкажіть ВУЗ, курси, додаткова освіта та на кого вчилися. Тут важливо все, що відноситься до професії. Якщо у вас червоний диплом, чи не скромничайте - вкажіть. Такий нюанс зіграє тільки на вашу користь.
4
Досвід роботи. Найважливіший пункт резюме . Вказувати треба кожне місце роботи. Розташування місць роботи треба починати з останнього: дата початку і закінчення роботи, дата звільнення, назва компанії, ваша посада та обов'язки.
5
Професійні навики. Це, власне, ваші вміння застосовувати знання на практиці. Вказуйте ваші вміння, знання програм, володіння комп'ютером, іноземна мова.
6
Бажаний рівень заробітної плати. Цей пункт неоднозначний. Роботодавцю можуть не сподобатися ваші запити. Тому цей пункт краще не вказувати, до співбесіди.
Зверніть увагу
Складаючи лист, будьте грамотні. Не забувайте про ввічливість. Звертайтеся до роботодавця по імені та по батькові. В темі листа вкажіть вакансію, на яку претендуєте.
Корисна порада
Кожен пункт резюме розташовуйте один під іншим, вирівнюючи текст по лівому краю. Пишіть однаковим шрифтом. Єдине, що можна підкреслити або зробити побільше - ваші ініціали.
Кар'єра головного бухгалтера досить традиційна: отримання спеціальної вищої освіти, робота рядовим бухгалтером, старшим, профільні курси підвищення кваліфікації, професійна атестація, потім - посаду головного бухгалтера на підприємстві. По суті, ця посада друга за значимістю після посади керівника, але порою, в силу життєвих обставин, вам необхідно знайти нову роботу і тут важливо правильно скласти резюме.
Інструкція
1
Складаючи резюме, ви повинні вирішити дві, на перший погляд, взаємовиключні завдання - дати про себе якомога більше інформації, цікавої потенційному роботодавцю, і вкластися в невеликий обсяг тексту. Крім того, ваше резюме повинно бути легким для сприйняття і привертати увагу. Тому його необхідно розбити на логічні блоки - структурувати.
2
У вступній частині вкажіть своє прізвище, ім'я та по батькові, дайте контактні телефони, адресу електронної пошти і місця проживання, дату народження та громадянство. Врахуйте, що ваш електронний адресу повинен бути досить консервативним - вказуючи egoza@mail.ru, ви ризикуєте здатися не дуже серйозним кандидатом, особливо на таку посаду, як головний бухгалтер.
3
У наступному логічному блоці розкажіть про здобутий вами спеціальну освіту. Перелічіть вищі навчальні заклади, які ви закінчили і курси підвищення кваліфікації, на яких ви згодом підвищували свою майстерність. Вкажіть рік і назва курсів. Мовні курси також слід вказувати - це є великим плюсом.
4
Розкажіть про свій професійний досвід в зворотному порядку, починаючи з підприємства, на якому ви працюєте зараз, або з останнього, з якого звільнилися. Перелічіть те, що входить у ваші посадові обов'язки, вкажіть кількість осіб, які трудяться під вашим підпорядкуванням. Розкажіть про програмні продукти, які використовувалися для організації обліку на даному підприємстві. У такому ж ключі розкажіть про ті компанії, в яких ви працювали раніше, із зазначенням займаних посад.
5
В якості додаткової інформації перерахуйте офісні пакети і програмні продукти, якими ви впевнено користуєтеся, перерахуйте іноземні мови, якими володієте та рівень своїх знань. Вкажіть зарплатні очікування.
6
Перевірте текст резюме, щоб в ньому не було орфографічних помилок, отформатируйте документ, щоб він зручно читався і виглядав красиво. Назва перераховуються в ньому компаній виділіть жирним шрифтом. Якщо ви будете відправляти його електронною поштою, не забудьте в темі вказати, що це резюме на посаду головного бухгалтера, вкажіть там же своє прізвище та ініціали.