Як адаптувати заслінку.

Адаптація дросельної заслінки призначена для поліпшення роботи двигуна на холостому ходу і при нестачі потужності. Ця операція дає уявлення про становище педалі газу блоку, який управляє двигуном.
Інструкція
1
Придбайте мотортестер або спеціальний діагностичний софт. Виконайте промивку дроселя. Для цього купите спеціальну рідину - очищувач карбюратора. Зніміть дроссельную заслінку - від'єднайте накладки двигуна і трубу, яка з'єднує заслінку і повітряний фільтр. Відкрутіть болти, що кріплять дроссельную заслінку до двигуна, відключіть трос і два шланга. Слідкуйте за тим, щоб з останніх НЕ полилася охолоджуюча рідина. Тому заздалегідь приготуйте ганчірки і заглушки.
2
Візьміть в руки балончик і трубку, ретельно промийте заслінку . Зберіть все в зворотному порядку і включіть двигун, повернувши ключ запалювання. Прогрійте мотор до температури в 80 градусів і заглушите. Підключіть діагностичне обладнання і виконайте наступне: зайдіть в меню «Двигун» (01), опитаєте його на наявність несправностей (02), якщо вони є, видаліть їх (05), потім зайдіть в базові установки (04) і натисніть запуск по групі 060 (для електронної заслінки) або 098 (для механічної).
3
Потім натисніть кнопку «Адаптувати» або «Налаштувати», після цього на екрані побіжать відсотки і з'явиться напис «Адаптація OK». Пам'ятайте, що під час даної процедури педаль газу чіпати забороняється, тому щоб уникнути неприємних ситуацій, ретельно стежте за цим.
4
Якщо адаптація не відбулася, не переживайте, для початку замініть потенціометр і перевірте моторчик, який відкриває і закриває заслінку . Часто йому просто не вистачає енергії, допоможіть йому - натисніть на язичок, який пов'язаний з віссю. Слідкуйте за тим, щоб датчик положення заслінки стояв в положенні не більше п'яти градусів. В іншому випадку адаптація пройде успішно, але кут буде не той. Весь цей процес займе у вас кілька хвилин, а в результаті ви отримаєте зменшення споживання палива і поліпшення роботи двигуна.