Як паяти бампер.

Часто при аваріях страждає бампер , як передній, так і задній. Тріщини, осколки - все це можна легко поправити, якщо правильно і якісно виконати пайку, а потім подальшу обробку бампер а.
Інструкція
1
Відкрутіть і зніміть бампер . Покладіть його таким чином, щоб було зручно зістикувати осколки і поєднати тріщини. Використовуйте струбцину, яку нанесіть по краях кромки. З внутрішньої сторони за допомогою паяльника зробіть шов. Для скріплення шва візьміть скоби для степлера, які впаюються на невеликій відстані один від одного.
2
Візьміть шліфувальну машинку з колом P240 і видаліть лакофарбове покриття із зовнішнього боку шва, після чого зробіть там пайку, також використовуючи скоби. Після того як шов охолоне, обробіть його тим же колом P240. Ретельно продміть місце роботи за допомогою стиснутого повітря, а потім за допомогою фена видаліть утворилися ворсинки і волоски на пластиці.
3
Придбайте в магазині шпаклівку для пластику і нанесіть її на поверхню за допомогою гумового шпателя. У важкодоступних місцях наносите матеріал за допомогою пальця або підходящого предмета. Після застигання шпаклівки відшліфуйте поверхню кругом P120. Далі нанесіть ґрунтовку, яку попередньо наведіть в пропорціях, зазначених в інструкції. Зробіть два шари, які нанесіть з перервою в 15 хвилин.
4
Нанесіть проявочний шар, для якого використовуйте темну базу по причині світлого кольору грунту. Ретельно просушіть і зашліфуйте поверхню кругом P800. Якщо залишаться виведеними окремі плями, то за допомогою нітрошпаклівки усунете цей недолік. Після цього виконайте затірку повністю всього бампер а по мокрому, використовуючи коло P1000.
5
Висушіть поверхню і знежирте її. Візьміть липкі серветки, які допоможуть прибрати весь пил, протріть ними ваш бампер . Нанесіть базу на загрунтований ділянку, ретельно підібравши колір фарби. Після цього дочекайтеся висихання, яке займе порядку півгодини і покрийте всю деталь двома шарами лаку.
Пайка металів отримала широке поширення в електроніці, радіотехніці та в інструментальному справі. При пайку деталей в більшості випадків використовують свинцево-олов'яні припої. Але вони годяться, в основному, для з'єднання деталей з міді. Якщо ви хочете створити нерознімне з'єднання сталевих виробів, вам знадобиться спочатку приготувати спеціальний тугоплавкий припой.
Вам знадобиться
  • - мідь;
  • - цинк;
  • - кремній;
  • - нікель;
  • - графітовий тигель;
  • - деревне вугілля;
  • - газовий пальник;
  • - потужний паяльник (паяльна станція).
Інструкція
1
Щоб приготувати перший вид тугоплавкого припою, приготуйте графітовий тигель, деревне вугілля, цинк і мідь. Помістіть в ємність у ваговому співвідношенні 45% міді і 55% цинку. Розплавте склад під шаром деревного вугілля. Для збільшення плинності припою можна додати 0,3% кремнію. Відразу після розплавлення суміш перемішайте і розлийте в невеликі форми. Такий припой придатний для пайки стали в діапазоні температур 850-880 градусів.
2
Якщо вам потрібна більш висока температура, буде потрібно дещо змінити процентний вміст компонентів сплаву. Описаним способом розплавте і змішайте 60% міді і 40% цинку. Такий склад матиме жовтуватий колір.
3
Для приготування припою з чистим білим кольором візьміть 15% нікелю, 25% цинку і 60% міді. Помістіть метали в тигель, засипте деревним вугіллям і розплавте для отримання однорідної маси. Не забудьте перемішати приготований склад після приготування.
4
Як флюс при пайку стали використовуйте перетворювач іржі, який можна придбати в магазинах автозапчастин. Він містить хлористий цинк і ортофосфорну кислоту. Застосовується флюс для обробки поверхонь, що з'єднуються з обов'язковим промиванням мильним розчином.
5
Для пайки досить масивних сталевих деталей важливо їх попередньо розігріти. Використовуйте для цього невелику газову горілку, а після того як метал нагріється, підтримуйте необхідну температуру паяльником.
6
В іншому технологія пайки сталевих виробів не відрізняється від з'єднання інших матеріалів. Деталі, що підлягають пайку, попередньо очистіть від забруднень і іржі і обробіть розчинником.
7
Правильно підготуйте жало паяльника. Для цього акуратно зачистите його наждачним папером до чистої міді. Потім натріть жало шматочком алюмінію, щоб воно довше не обгорають. Бажано, щоб паяльник мав вбудований регулятор температури. У самому ідеальному випадку для пайки сталевих деталей бажано використовувати паяльну станцію.